2% z našich daní pre mládežnícke tímy HC Košice

Výchova mladých talentov a práca s mládežou sú jedným z pilierov HC Košice, ktorý je v Košiciach dlhodobo systematicky rozvíjaný. Jedenásť mládežníckych tímov reprezentuje klub v súťažiach prislúchajúcich vekových kategórií a aj mladí Oceliari tradične patria medzi najlepšie tímy na Slovensku.

Všetky mládežnícke tímy HC Košice klub reprezentujú vynikajúcimi výsledkami a aj túto sezónu zabojujú o majstrovské tituly. Práca s viac ako 350 hráčmi v 12 tímoch a ich účasť na ligových zápasoch, turnajoch i sústredeniach je spojená s nemalými finančnými nákladmi.

Aj tento rok je tu možnosť podporiť výchovu mladých talentov HC Košice poukázaním 2% z príjmov právnických i fyzických osôb. Väčšina z nás má možnosť, pri podávaní daňového priznania, rozhodnúť o tom, kam štát poukáže 2% z jeho daní. Stačí, ak do tlačiva daňového priznania vpíšete nižšie uvedené iniciály klubu. Informácie o poukázaní 2% vám ochotne poskytnú vaši účtovníci a ekonómovia.

Prostriedky vyzbierané z poukázania 2% z daní budú použité výhradne na prácu s mládežníckymi celkami (cestovanie, tréneri, technické zabezpečenie fungovania tímov). V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese sekretariat@hckosice.sk

Ak chcete oznámiť prijímateľovi, že ste mu Vy zaslali svoje 2% (3%), zaškrtnite vo Vyhlásení príslušný súhlas so zaslaním Vašich údajov – meno a adresa (nie však poukázaná suma).

Vyhlásenie s potvrdením, ktoré dostanete od zamestnávateľa, odovzdáte na daňový úrad podľa miestnej príslušnosti.

Iniciály klubu potrebné pre poukázania 2% z dane:

IČO: 00 594 814

Právna forma: Občianske združenie