2-percenta

2% z našich daní pre mládežnícke tímy HC Košice

Výchova mladých talentov a práca s mládežou sú jedným z pilierov HC Košice, ktorý je v Košiciach dlhodobo systematicky rozvíjaný. Jedenásť mládežníckych tímov reprezentuje klub v súťažiach prislúchajúcich vekových kategórií a aj mladí Oceliari tradične patria medzi najlepšie tímy na Slovensku.

Všetky mládežnícke tímy HC Košice klub reprezentujú vynikajúcimi výsledkami a aj túto sezónu zabojujú o majstrovské tituly. Práca s viac ako 240 hráčmi a ich účasť na ligových zápasoch, turnajoch i sústredeniach je spojená s nemalými finančnými nákladmi.

Aj tento rok je tu možnosť podporiť výchovu mladých talentov HC Košice poukázaním 2% z príjmov právnických i fyzických osôb. Väčšina z nás má možnosť, pri podávaní daňového priznania, rozhodnúť o tom, kam štát poukáže 2% z jeho daní. Stačí, ak do tlačiva daňového priznania vpíšete nižšie uvedené iniciály klubu. Informácie o poukázaní 2% vám ochotne poskytnú vaši účtovníci a ekonómovia.

Prostriedky vyzbierané z poukázania 2% z daní budú použité výhradne na prácu s mládežníckymi celkami, či už na nákup vybavenia alebo cestovanie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese sekretariat@hckosice.sk

Iniciály klubu potrebné pre poukázania 2% z dane:

IČO: 00 594 814

Právna forma: Občianske združenie

Názov: Hokejový Club KOŠICE

Ulica: Nerudova 12

Mesto: Košice - Juh

PSČ: 040 01

Dokumenty potrebné pre poukázanie 2%:

- Potvrdenie o zaplatení dane

- Vyhlásenie o poukázaní 2% z dane

Každého darcu odmeníme

HC Košice sa rozhodol všetkých darcov odmeniť klubovým suvenírom. Pri vypĺňaní tlačiva je teraz možné zaškrtnúť v tlačive políčko, ktorým súhlasíte so zaslaním vášho mena klubu. V praxi to znamená, že klub dostane zoznam darcov (nie sumy), ktorí poukázali 2% nášmu občianskemu združeniu. Týmto darcom v januári 2019 odovzdáme klubový suvenír. Chceli by sme tak zaviesť každoročnú tradíciu, ktorou spoločne podporíme výchovu mladých talentov v Košiciach.

Postup poukázania 2% a získania darčeka:

1. Po podaní daňového priznania, do tlačiva Vyhlásenie o poukázaní 2% z dane vpíšte klubové iniciály a zaškrtnite políčko „Súhlasím so zaslaním údajov“ (viď príloha s ukážkovo vyplneným tlačivom). S vyplnením tohto tlačiva vám poradí vaša účtovníčka či personalistka. Tlačivo je potrebné odovzdať na príslušnom daňovom úrade do 30. 4.
  2. Pošlite váš e-mail klubu prostredníctvom tohto formulára (otvoriť formulár - kliknite tu)
  3. V januári 2019 vás klub bude informovať o odovzdaní klubového suveníru. Pozor! Kroky 1 a 2 sú pre získanie suveníru nevyhnutné.