Vstupenky

Vážení fanúšikovia HC Košice, vzhľadom na obmedzenia vydaných Vládou Slovenskej republiky budú vstupenky na zápasy HC Košice predávané podľa aktuálnych možností a stanovených kapacít. O spustení predaja vstupeniek budeme fanúšikov informovať prostredníctvom klubovej webovej stránky.

V sezóne 2020/2021 HC Košice nebude predávať permanentky vzhľadom na obmedzenia a neistú situáciu. Držiteľom permanentiek zo sezóny 2019/2020 budú ich miesta rezervované do najbližšej sezóny, v ktorej bude predaj permanentiek možný. Ďakujeme za pochopenie.

Zoznam najbližších domácich zápasov (pre kúpu vstupenky kliknite na odkaz):

Kúpou vstupenky cez odkaz na tejto stránke šetríte klubu peniaze. Povedzte to, prosím, ostatným fanúšikom. Ďakujeme.

Nenechávajte si kúpu vstupenky na poslednú chvíľu,  zaobstarajte si vstupenku v predpredaji za výhodnejšiu cenu alebo využite možnosť zakúpenia vstupenky formou hometicket pričom si nemusíte vstupenku tlačiť, stačí sa preukázať pri vstupe „A“ vstupenkou na svojom mobilnom telefóne.

Ak ste sa rozhodli až v deň zápasu užiť si hokejový zápas, stále je pre Vás pohodlnejšie zakúpiť si vstupenku z domu, je to jednoduchý a krátky proces a kúpa elektronickej vstupenky je možná až do začiatku zápasu! Ďakujeme za Vašu podporu.