Vstupenky

Vážení fanúšikovia HC Košice, vzhľadom na obmedzenia vydaných Vládou Slovenskej republiky budú vstupenky na zápasy HC Košice predávané podľa aktuálnych možností a stanovených kapacít. O spustení predaja vstupeniek budeme fanúšikov informovať prostredníctvom klubovej webovej stránky. 

Zoznam najbližších domácich zápasov (pre kúpu vstupenky kliknite na odkaz):

 

Vstupenky je možné zakúpiť aj v pokladni pred Steel arénou hodinu pred zápasom. POZOR! Platba možná len platobnou kartou. Vstup na štadión len s respirátorom FFP2. Organizačný a návštevný poriadok HC Košice nájdete tu >>

 

Podmienky účasti na zápasoch Slovenského pohára proti HK Dukla Michalovce (16. 9.):

Režim OTP:

Podľa aktuálneho COVID automatu a aktualizovanej vyhlášky ohľadom hromadných podujatí (č. 241/2021 z 12.8.2021), bude zápas s kapacitou 25% a vstup bude umožnený pre OTP divákov.

Návštevník je povinný mať prekryté horné dýchacie cesty respirátorom. Inak platia štandardné hygienické opatrenia. Pred vstupom na štadión budú prebiehať kontroly:

Deti do 12 rokov v akomkoľvek modeli nepotrebujú ani test ani očkovanie a v prípade potreby sa preukazuje dokladom, ktorý vie určiť vek osoby(kartička poistenca, pas). 

>> kontrola jedného dokladu uvedeného nižšie spolu s dokladom totožnosti:
a) COVID pass v elektronickej forme alebo v papierovej forme
b) negatívny výsledok RT-PCR alebo LAMP testu na COVID-19 nie starší ako 72 hodín alebo AG testu nie starší ako 48 hodín
c) potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami

>> bezpečnostná prehliadka a následne vstup cez turnikety na štadión
• V prípade, že usporiadateľská služba na štadióne neumožní osobe vstup na štadión z dôvodu, že osoba sa nebude vedieť preukázať minimálne jednou z vyššie uvedených podmienok režimu OTP, organizátor nie je povinný vrátiť tejto osobe  finančné prostriedky za zakúpenú vstupenku.

Platnú vyhlášku týkajúcu sa organizácie hromadných podujatí nájdete tu >>

Vzhľadom na kontroly pred zápasom odporúčame všetkým návštevníkom, aby sa na štadión dostavili s dostatočnou časovou rezervou.

 

Ďalšie podmienky:

  • Účasť detí do 12 rokov len za účasti dospelého. 
  • Povinnosť nosenia rúška počas celého pobytu na štadióne. 
  • Sprísnené hygienické opatrenia na štadióne. 
  • Vstupenka je neprenosná. 
  • Na štadióne nebude možná konzumácia jedla a pitia. 
  • HC Košice nezodpovedá za nesplnenie podmienok účasti účastníkov a nebude vracať vstupné v prípade, že návštevník nebude na štadión pustený kvôli porušeniu podmienok účasti. 
  • Všeobecné obchodné podmienky nájdete na stránke predajcu.