Školy

školy

Program spolupráce so základnými a strednými školami bol predstavený v januári 2017 a jeho hlavným cieľom je zefektívniť komunikáciu a spoluprácu so zástupcami a žiakmi škôl. Hlavné body spolupráce spočívajú v propagácii diania v klube HC Košice žiakom škôl. Klub na oplátku ponúka možnosť získania vstupeniek na vybrané domáce zápasy i účasť hokejistov na akciách organizovaných školami (besedy, športové dni, a pod.).

Partnerské školy, po podpise memoranda, získajú logo partnera a dekrét o spolupráci. Názov školy bude uvedený na stránke klubu a HC Košice v pravidelných intervaloch doručí partnerským školám propagačný plagát (v prípade záujmu aj v elektronickej podobe).

V prípade záujmu o zapojenia sa do partnerského programu, prosím, nás kontaktujte zaslaním e-mailu na adresu marketing@hckosice.sk .

Zoznam partnerských škôl:

ZŠ Janigova 2