#MySmeHCKosice

MySmeHCKosice

Fanúšikom HC Košice ponúkame možnosť zapojiť sa do Instagramovej súťaže pod názvom #MySmeHCKosice.

Postup: uverejnite fotku s tématikou HC Košice a pridajte k nej hashtag #MySmeHCKosice. Vaša fotka bude po schválení adminom uverejnená na stránke www.hckosice.sk, vybrané fotky zverejníme aj na mediálnej kocke počas domácich zápasov.

Každý týždeň navyše vyžrebujeme 1 fanúšika, ktorý získa 2 vstupenky na zápas HC Košice.

Podmienky pre schválenie fotiek administrátorom:

> Zverejnením fotografie dávate HC Košice súhlas na jej ďalšie použitie v komunikačných kanáloch klubu (webová stránka, facebooková stránka, klubový Instagram, mediálna kocka).

> Za dodržanie GDPR zodpovedá autor fotky. > Fotografie musia byť tematicky orientované na prostredie HC Košice (fotky zo zápasov, „selfíčka“, fotky skupiniek, momentky zo zápasu, atď.).

> Sprievodný text fotografií niesmie obsahovať hanlivé slová, urážky a iné výrazy, ktoré nezodpovedajú etickému správaniu.

> Klub si vyhradzuje právo nezverejniť fotky bez udania dôvodu.