Do tretice len to najlepšie!

PRIDANÉ: 12.11.2022

Na východ Slovenska sa vracia najlepší nahrávač Oceliarov v minuloročnej sezóne Denis Parshin. Ruský krídelník začal sezónu v klube KHL Nižnekamsku, v polovici novembra však opäť oblečie dres HC Košice.

Gabriel Spilar, športový manažér HC Košice: "Pri Denisovi sme šli na istotu. Vieme, čo od neho môžeme očakávať a verím, že bude divákov opäť tešiť svojimi prihrávkami či gólmi. Aktuálne pracujeme na Denisovom prílete do Košíc a pevne verím, že bezproblémovo naskočí do kolotoča a bude našou oporou v nabitom programe. Čo sa týka ďalších pohybov v kádri, po ukončení mesačnej skúšky sme poďakovali a rozlúčili sa s Romanom Durným. Z klubu taktiež odišiel Juraj Milý. O ďalších prípadných zmenách v kádri budeme fanúšikov informovať."