Nábor do hokejovej prípravky stále prebieha

PRIDANÉ: 9.2.2022

Naši najmladší Oceliari začali trénovať a počas dvoch víkendov už stihli odohrať aj svoje zápasy, kde opäť preukázali svoju šikovnosť a nadanie. Po tom ako sa rozbehol tréningový proces mohli nabehnúť na ľad a venovať sa tomu čo ich najviac baví. Najprv sa zúčastnili na turnaji v Gelnici a potom sa predstavili v tréningovej hale Steel Arény, kde si zmerali svoje sily s ďalším košickým klubom.

Počas pandémie kedy tréningový proces nemohol prebiehať tréneri vymýšľali rôzne alternatívy ako chlapcom vynahradiť chýbajúci čas na ľade. Pomocou online priestoru s nimi komunikovali a inšpirovali ich rôznymi prednáškami, aby sa vo voľnom čase venovali pohybovej činnosti.

Dnes keď už sú tréningy opäť povolené majú chlapci okrem ľadovej plochy, možnosť trénovať v telocvični a taktiež majú aj suchú prípravu. Vzhľadom na stratený čas je čo dobiehať, a preto sa tréneri stále vdelávajú, aby čo najviac tréningový proces zefektívňovali.

V prípade záujmu nábor nových detí do prípraviek HC Košice prebieha celoročne a vítané sú všetky deti do štvrtého ročníka (vrátane). Spodná veková hranica je podmienená zvládnutím absolvovania tréningových jednotiek. Počas dvojtýždňového skúšobného obdobia bez úhrady klubových poplatkov vám požičiame korčule, prilbu, rukavice, hokejku a hokejový dres.

Hlavným zameraním hokejovej prípravky je prebudiť v deťoch záujem o pohyb, kamarátstvo, tímovosť, športové zážitky - to všetko priateľskou zábavnou formou, ktorá vyplní voľný čas a prirodzene naučí dieťa aj disciplíne a vybuduje lásku k športu.

Všetky potrebné informácie o nábore nájdete tu >>

Kontakt: Tomáš Pollák, +421 904 612 100, email: tomas.pollak@hckosice.sk