Tréner Jan Šťastný hodnotí zápas proti Trenčínu (15. 1. 2021)

PRIDANÉ: 16.1.2021

Jan Šťastný, tréner Košíc: „Dnešné stretnutie rozhodla naša neschopnosť v presilových hrách, kedy sme mali šance no nepremenili sme ich. Súper premenil jednu presilovú hru päť na troch, dostal sa do vedenia a v podstate bolo jasne vidieť po prvej tretine, ktorá skončila bez gólového rozdielu, že kto dá dnes prvý gól bude mať bližšie k víťazstvu. V tretej tretine sme sa s tým snažili niečo urobiť, ale nebolo to jednoduché. Na začiatku zápasu nám pre osobný trest odstúpil Dávid Ružička a behom zápasu nám odstúpil aj Martin Réway. Nastúpiť do tretej tretiny už bolo ťažšie, dostali sme druhý gól a chceli sme s tým ešte niečo urobiť v presilovke. Potom sme odvolali brankára čo bol jednoducho risk, ktorý ako hovorím, buď by vyšiel alebo nevyšiel. Myslím si, že dnes rozhodlo to, že sme neboli produktívni a nestrelili sme góly.“