Utorkový zápas s bohatým sprievodným programom

PRIDANÉ: 30.10.2023

Milí fanúšikovia,

Pozývame vás na Halloween Hockey Game, ktorý sa uskutoční v utorok 31.10. o 17:30 v Steel aréne na zápase HC Košice - HC MIKRON Nové Zámky. 

Okrem zľavneného vstupného (8 eur dospelí, 4 eur deti) sme pre Vás pripravili špeciálny sprievodný program.  

 

Sprievodný program:

🎃 Spomienka hokejovej rodine - zapálenie sviečky pred Steel arénou všetkým zosnulým hráčom, funkcionárom a fanúšikom. 

🎃 Facebooková súťaž o najkrajšiu vyrezávanú tekvicu s témou hokeja o 10 vstupeniek na vybraný zápas - pošlite nám fotografiu na adresu info@hckosice.sk  a zdieľajte na Vašom facebookovom profile s označením oficiálnej stránky HC Košice.

🎃 Súťaž o najkrajší banner na zápase - výhercu odmeníme. 

🎃 Verejné korčuľovanie v tréningovej hale v halloweenskych maskách - v utorok od 15:45 do 17:15, vstup grátis po predložení vstupenky na zápas konaný 31.10. HC Košice- HC Nové Zámky alebo celosezónnej permanentky. Nezabudnite si vlastné korčule, dobrú náladu a príďte včas, nakoľko kapacita je obmedzená.  Navyše každý fanúšik, ktorý príde na korčuľovanie v halloweenskej maske dostane čokoládku od nášho reklamného partnera- spoločnosti Deva).

🎃 Súťaž o najkrajšiu Halloweensku masku v hale - výhercu odmeníme. 

🎃 Pripravili sme pre Vás maľovanie na tvár pre najmenších v priestoroch Steel arény. 

🎃 Môžete sa tešiť na Halloweenske fotenie s maskotom

 

HC Košice: “Zápasový program pokračuje aj počas sviatkov a tak sme pre fanúšikov a rodiny pripravili tematický zápas. Okrem Halloweenskeho motívu určeného najmä ďeťom si chceme uctiť pamiatku všetkých zosnulých ľudí, ktorých osud bol nejak spätý s košickým hokejom, či už to boli hráči, tréneri, zamestnanci, sponzori či fanúšikovia. Pred Steel arénou bude pripravený priestor v tvare loga nášho klubu, kam budú môcť fanúšikovia umiestniť vlastné sviečky. Pevne veríme, že by sa z tejto aktivity mohla stať pekná duchovná tradícia.”

Prosíme fanúšikov, ktorí sa budú chcieť zapojiť do tejto aktivity, aby použili jednoduché kahančeky bez sklenených váz a zakrytia. Logo vytvorené zo spomienkových sviečok odfotíme z dronu a následne budeme zdieľať na kocke počas zápasu.