1 : 7
(0:2, 1:1, 0:4)
HK Orange 20

HK Orange 20 - HC Košice 1:7 (0:2, 1:1, 0:4)

Góly a asistencie: 30. Kundrik (Zeleňák) – 2. Petráš (Vrábeľ, Pacan), 11. Hovorka (Čížek, Koyš), 37. Suja (Petráš), 42. Boltun (Hričina, Nagy), 47. Nagy (Boltun, Hričina), 48. Koyš (Kafka), 59. Dudáš (Šoltés, Šedivý)

Vylúčení: 7:7 na dve min., presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Fridrich, Novák - Krajčík, Gegáň, 272 divákov

HK Orange 20: Durný (Hlavaj) – Hedera, Hílek, Fereta, Zeleňák, Švarc, Dlapka, Matejovič, Krempaský – Jaško, Kundrik, Marcinek – Vybiral, Čacho, Vašaš – Smolka, Tamáši, Okuliar – Václav, Šmída, Mesaroš

HC Košice: Lundström (Habal) – Kessel, Pulli, Čížek, Bača, Dudáš, Šedivý, Matejka, Michalčin – Hričina, Boltun, Nagy – Kafka, Hovorka, Koyš – Klíma, Pacan, Šoltés – Vrábeľ, Suja, Petráš

Košičania vstúpili do zápasu s mladíkmi výborne, keď sa už v druhej minúte dostali do vedenia. Podarilo sa im zo zásluhou Petráša, ktorý zúžitkoval prihrávku Vrábeľa a zasunul puk za dezorientovaného Durného. O štyri minúty neskôr mohli hostia vyhrávať už 2:0, Šoltés ale nariadené trestné strieľanie nepremenil. V 12. minúte tak na seba zobral zodpovednosť Hovorka, ktorý delovkou od modrej čiary prepálil bezmocného gólmana domácich. Po prvej tretine preto Košice viedli pomerom 2:0.

Druhá tretina priniesla viacero zaujímavých momentov, medzi ne možno pritom zaradiť aj kontaktný gól slovenských mladíkov. Znížiť sa im podarilo zásluhou Kundrika, ktorý nedal presnou strelou Lundströmovi šancu na zákrok. Radosť domácich trvala ale len sedem minút, potom sa totiž dostal do dobrej šance Suja, ktorý puk s pokojom zasunul medzi tri žrde. V závere sa ešte Košice pokúšali o ďalší gól, Michalčinov puk bol ale tečovaný len mimo priestor troch žrdí, a tak z neho presný zásah byť nemohol. Do šatní sa preto šlo za stavu 1:3 z pohľadu domácich.

V úvode záverečnej časti riadnej hracej časti mali k dispozícii Košičania presilovú hru, ktorú dokázali pretaviť vo svoj štvrtý gól. Do listiny strelcov sa zapísal tentokrát Boltun, ktorý doklepol do siete zakončenie Hričinu. V 47. minúte zvyšoval už na 5:1 z pohľadu Košíc ich kapitán Nagy. Ten zúžitkoval milimetrovú prihrávku Boltuna od zadného mantinelu a vyhnal Durného z bránky. Gólový poltucet v sieti mladíkov zavŕšil Koyš, ktorý dorazil Kafkov pokus do bránky. Stále však nebol koniec, strelou švihom sa totiž v 59. minúte prezentoval Dudáš. Ten stanovil na konečných 7:1 pre Košice.