1 : 4
(0:0, 1:2, 0:2)
KAC Klagenfurt

EC KAC Klagenfurt - HC Košice 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)

Góly a asistencie: 38. Pedersen - 28. Brophey (Netík, Pretnar), 28. Šoltés (Šedivý), 53. Kafka (Lenďák), 60. Šoltés (Krajňák)

Vylúčení: 8:5 na dve min., presilovky: 0:1, oslabenia: 1:0

EC KAC Klagenfurt: Haugen (Madlener) - Gartner, Nickl, Unterweger, Schumnig, Strong, Duller, Kernberger, Pirrman - Kozek, T. Koch, Pedersen - Bischofberger, Hunderpfundt, Obersteiner - Geier, Liivik, Wahl -  Kraus, Harand, Witting

HC Košice: Škorvánek (Habal) - Pretnar, Šedivý, Čížek, P. Koch, Lenďák, Pulli, Michalčin - Netík, Brophey, Kafka - Šoltés, Krajňák, Nagy - Žitný, Galamboš, Hričina - Vrábel, Klíma, Petráš

Do zápasu vstúpili lepšie Košice, ktoré si v úvodných minútach dokázali vypracovať tlak, v gól ho ale nepremenili. Kolotoč pred Haugenovou bránkou napokon vyústil až do potýčky, v ktorej sa stretli Pedersen a Pulli. Obaja kohúti si posedeli štyri minúty na trestných laviciach. Skóre sa nemenilo počas ani po ich trestoch, diváci vo Zvolene preto počas prvej tretiny gól nevideli.

Aj v úvode druhej tretiny boli Oceliari aktívnejší. V 27. minúte sa Liivik prezentoval podrazením, a tak mali naši hokejisti výhodu presilovej hry. Využili ju pomerne rýchlo, keď už na začiatku 28. minúty zodvihol ruky nad hlavu Kanaďan Brophey. Zo zápisu do štatistík sa potešili aj asistujúci Netík s Pretnarom. O 19 sekúnd neskôr navyše skórovali opäť, tentokrát sa to po prihrávke Šedivého podarilo Šoltésovi. Ešte pred prestávkou prišlo zníženie, keď trafil počas oslabenia Klagenfurtu presne Pedersen. Po 40 minútach tak Košice viedli 2:1.

Tretia tretina priniesla obojstranne zaujímavý útočný hokej. Lepšie napokon vyznela v prospech Oceliarov, ktorí sa na konci 53. minúty opäť dostali do dvojgólového vedenia. Sieť za chrbtom Haugena napol tentokrát český legionár Petr Kafka, ktorému asistoval Martin Lenďák. V záverečnej minúte ešte prišiel jeden presný zásah Košíc, keď trafil do prázdnej bránky rakúskeho celku Šoltés. Košičania tak zdolali vo svojom poslednom vystúpení na Memoriále Pavla Zábojníka vo Zvolene rakúsky KAC Klagenfurt 4:1.