HC Košice
(0:0, 1:1, 1:2)
HK Poprad

HC Košice - HK Poprad 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
Góly a asistencie:
 25. Chovan (Lunter, Breton), 59. Jääskeläinen (Chovan, Olsson) - 32. Dmowski (Turan), 53. Záborský (Dmowski, Coulter), 58. Svitana (Dmowski, Vay)

Rozhodovali: Goga, Žák - M. Orolin, Pribula

Vylúčení: 4:2 na 2 min.

Presilovky: 0:1

Oslabenia: 0:0

HC Košice: Janus (Riečický) -  Olsson, Breton, A. Bartoš, Zech, Deyl, Šedivý, Dravecký - Pollock, Berger, Fejes - Lunter, Chovan, Jääskeläinen - Rogoň, Slovák, Šimun - Jokeľ, Havrila, Bartánus

HK Poprad: Vay (Belanyi) - Cardwell, Betker, Brincko, Svedberg, Turan, D. Brejčák, Česánek - Svitana, Coulter, Dmowski - Calof, Bjalončík, Záborský - Kukuča, Jendek, Belluš - Šotek, Suchý, Paločko

Todd Bjorkstrand, tréner HK Poprad: "Bol to náročný zápas. Dôležité bolo, že sme na veľkom klzisku dobre korčuľovali. Snažili sme sa držať hru čo najďalej od našej bránky. Výborne nám zachytal náš brankár. V tretej tretine sme strelili gól v presilovke, ktorý bol kľúčový. Bol to ďalší náročný zápas a vyzerá to, že v slovenskej lige sú všetky také."

Dan Ceman, tréner HC Košice: "Bol to obojstranne výborný zápas. Poprad prišiel v pozícii lídra tabuľky, my sme dali do duelu veľké úsilie. Viac od tímu nemôžeme žiadať, teda s výnimkou vyššieho počtu strelených gólov. Mali sme dobrý čas v útočnej tretine. Jediný náš problé je, že nestrieľame dostatok gólov z príležitostí, ktoré si vytvoríme. Herné činnosti, na ktorých pracujeme, fungujú, no potrebujeme dávať viac gólov."

zdroj: hokejportal.sk