Klub ambasádorov

business

HC Košice otvára klub ambasádorov značky

Chcete sa stať súčasťou organizácie a pomáhať pri plánovaní a realizácii rôznych aktivít v klube? Ambasádori klubu sa budú v rámci komunikačnej platformy snažiť pomáhať HC Košice na viacerých frontoch.

Stanislav Mucha, riaditeľ marketingu a PR: “Klub ambasádorov je určený pre tých fanúšikov, ktorí by radi priložili ruku k dielu a chcú sa aktívne podieľať na rozvíjaní klubu. Reklama na štadióne možno nepokrýva potreby ich produktov či služieb, no radi by pre HC Košice urobili čosi naviac. Chceme dať dokopy ľudí s krvnou skupinou HCKE pozitív a vďaka networkingu dosiahnuť buď úsporu alebo príjem pre klubovú kasu. Táto iniciatíva vzišla z reálneho záujmu dlhoročných permanentkárov a fanúšikov.”

Úradujúceho majstra čaká náročná sezóna rozšírená o zápasy v Champions hockey league. V neľahkých ekonomických podmienkach bude hlavným cieľom udržať stabilitu a chod klubu na všetkých úrovniach. Všetky zdroje navyše, či už ľudské alebo finančné, budú preto v HC Košice vítané.

Stanislav Mucha: “V šuflíku” máme viacero aktivít a nápadov, ktorých realizáciu bohužiaľ vzhľadom na obmdezené zdroje nevieme realizovať. Klubu sa snaží už niekoľko rokov pomáhať v rôznych podobách skupina dobrovoľníkov vrátane členov správnej rady. Hľadáme ľudí, ktorí by chceli pomôcť, prinesú do klubu novú energiu, nápady a kontakty.”

Rozvojové projekty sa týkajú rôznych oblastí, ako napríklad vybavenie priestorov, prípravy pre rozšírenie Siene trofejí, či rozvoj predajných kanálov. Primárnym cieľom je však získať viac zdrojov pre mládežnícke tímy. Ambasádori budú spolu komunikovať o aktuálnej situácii v klube, potrebách a hľadať možné riešenia.

Stanislav Mucha: “Členstvo resp. účasť nie je podmienená žiadnym finančným či iným vkladom. Hlavným predpokladom je ochota nezištne pomôcť bez nároku na honorár či špeciálne odmeny. Aktívnych ambasádorov však benefity v rôznych podobách neminú. Miera aktivity bude na každom z nás. Budeme posielať nápady a výzvy a kto bude vedieť a chcieť pomôcť, zapojí sa.”

Registrácia do klubu ambasádorov prebieha celoročne vyplnením >>formulára<<

Po registrácii dostanú ambasádori ďalšie informácie týkajúce sa základného fungovania.