mobilna-aplikacia

ZADARMO si môžete stiahnuť do svojich smartfónov a tabletov našu aplikáciu. Či už vlastníte iPhone Samsung alebo iné zariadenie podporujúce operačné systémy iOS a Android, na App Store a v Google Play vám ponúkame k voľnému stiahnutiu produkt na získavanie najnovších informácií z klubu HC Košice.

Oficiálna aplikácia HC Košice vám prináša priamo do vášho smartfónu či tabletu nielen najnovšie informácie z klubového diania, a to od aktuálnych výsledkov a rozpisov zápasov cez súpisky až po štatistiky, ale aj kontakty na jeho pracovníkov.

Nechýba ani možnosť nastavenia tzv. push notifikácií, filtrovateľných podľa zvolenej predvoľby.

Na zjednodušenie prístupu na stiahnutie aplikácie zvoľte podľa druhu vášho zariadenia niektorú z liniek:

google

app