HC Košice podporí charitatívnu zbierku

PRIDANÉ: 19.11.2022

S blížiacimi sa Vianocami prichádza aj čas charitatívnych aktivít. HC Košice sa dlhodobo a tradične snaží podporovať rôzne dobročinné podujatia. Tento rok metropolitný klub podporí aktivitu viacerých svojich partnerov, ktorí pripravili dobročinnú zbierku pod názvom Nessieme Vianoce.

Miloslav Klíma, výkonný riaditeľ HC Košice: „V neľahkej situácii je rozhodujúce, koľko dobrých ľudí sa rozhodne pomôcť. V HC Košice o tom vieme svoje, no veľmi radi priložíme ruku k dobrej veci. Bohužiaľ, na Slovensku je veľké množstvo rodín žijúcich z ruky do úst. HC Košice sa tradične a dlhodobo snaží v rámci svojich možností podporovať CSR aktivity. Ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí sa do zbierky zapoja.“

Stanislav Mucha, riaditeľ marketingu a PR, Ness a HC Košice: "V rámci klubovej networkingovej platformy sa nám podarilo spojiť viacerých partnerov a vytvoriť zaujímavé podujatie, ktoré by sa mohlo zmeniť na každoročnú tradíciu. Pozostávať bude z unikátnej "drive-in" zbierky zimného šatstva a ďalších produktov. Na domácich zápasoch HC Košice 25., 27. a 29. 11. budeme fanúšikom ponúkať FRESH vianočné balíčky radosti v hodnote 15 eur pre sociálne znevýhodnené deti a rodiny. Vopred ďakujeme všetkým za zdieľanie informácií a podporu v akejkoľvek podobe."

Nessieme Vianoce

Cieľom verejnej nefinančnej zierky je pomôcť ľuďom v núdzi. Spoločnosti Ness Košice, potravinový reťazec FRESH Plus, HC Košice, Active Life, Rádio Košice, hi-reklama a Bastion Office building dlhodobo podporujú neziskové a charitatívne organizácie. Predvianočný čas je ideálnym obdobím pre darovanie a pomoc tým, ktorí to potrebujú. V uponáhľanom svete je častým problémom dostupnosť informácií – ČO? KEDY? KOMU? AKO? darovať.

V rámci aktivity Nessieme Vianoce sme vyzbierali od našich partnerov (neziskových organizácií Úsmev ako dar, Usmej sa na mňa, Kaviareň od srdca a 4 centier detí a rodinyKONKRÉTNE POŽIADAVKY. Darcovia tak budú presne vedieť ako a komu môžu pomôcť.

Drive-in zbierka 26. a 27. 11. – počas novembrového víkendu môžu ľudia dobrej vôle priniesť a darovať zimné šatstvo a konkrétne veci, a to pohodlne formou „drive-in“ v centre mesta v garáži budovy Bastion (vchod z Hviezdoslavovej ulice).

Vianočné balíčky radosti v e-shope FRESH a na zápasoch HC Košice 25., 27., 29. 11. – potravinové, hygienické a školské balíčy v hodnote 15 eur bude možné zakúpiť počas novembrových zápasov HC Košice. Balíčky bude možné zakúpiť aj online v e-shope FRESH od 25. 11. do 8. 12.

Charitatívny večer 9. 12. (piatok) – v prvý piatok vianočných trhov vás spolu s kapelou Peter Bič Project pozývame na večerný program. Pred sociálne znevýhodnené rodiny a deti sme pripravili menšie pohostenie a v špeciálnom stánku si budete môcť zakúpiť rôzne vianočné dekorácie. Výťažok z predaja bude opäť využitý na dobročinné účely.

Všetky potrebné informácie nájdete na stránke nessiemevianoce.sk