HT5 vyhrala Tatranský pohár mládeže

PRIDANÉ: 10.9.2022

Naša HT5 sa v Poprade zúčastnila Tatranského pohára mládeže 5. ročníkov. Mladým Oceliarom sa darilo, keď v tabuľke získali 15 bodov a s prehľadom celý turnaj vyhrali. Stretli sa so súpermi z celého Slovenska. Okrem domáceho Popradu s jedným tímom zo stredného Slovenska - BARANI Banská Bystrica a s dvomi tímami zo západného Slovenska - HK Dukla Trenčín a HC Slovan Bratislava. 

Výsledková tabuľa:

 

a

 

Martin Lenďák, hlavný tréner HT5 HC Košice: 

V prvom rade chcem poďakovať organizátorom za pozvanie na takto kvalitne obsadený turnaj a aj za jeho super organizáciu.
Na turnaj sme išli s tým aby si chlapci vyskúšali ako chutí,, Veľký hokej" ,lebo doposiaľ hrali iba minihokej v hre 4 na 4.Takze tento turnaj bol pre nás všetkých taký krst ohňom.Hlavne nám s kolegom T.Pollákom išlo o to, aby tento ,,Veľký hokej" bavil.Popravde s takýmto výsledkom sme ani nepočítali. O to viac sme radi ako chlapci pristupovali k svojim úlohám v zápase ale aj mimo ľadu.Takže chlapcom patrí veľká gratulácia za 1. miesto ale aj pochvala za ich výkon, prístup a tiež reprezentáciu HC Košice. Nakoniec chceme s kolegom poďakovať rodičom za podporu v celom turnaji za čo sa im chlapci odvďačili svojimi výkonmi.

GALÉRIA