Permanentky priamo od hokejistov

PRIDANÉ: 1.6.2018

Nadšenci hokejového tímu HC Košice si včera prišli na svoje. V OC Optima si mohli zakúpiť permanentky na novú hokejovú sezónu 2018/2019. Tie im pred stánkom Ticketportalu osobne podpísali brankár Vladislav Habal a obranca Martin Dudáš, s ktorými mali fanúšikovia taktiež možnosť odfotiť sa.

Okrem klasických permanentiek si fanúšikovia mohli zaobstarať úplne nové permanentky, ktorými sú SILVER CLUB CARD a GOLD CLUB CARD. Tie prinášajú množstvo výhod. Ich používateľ môže využívať bezplatné cestovanie MHD na extraligové zápasy, súčasťou je tiež zvýhodnené parkovanie v parkovacom dome Cassovar Bussines Center, zľavy v bufetoch a klubovom fanshope, zľava v kine Ster Century v OC Galéria, bezplatný vstup na prípravné zápasy a mnoho ďalších ponúk, ktoré budú priebežne prichádzať.

Ak ste dnes nestihli svojich obľúbených hokejistov, nezúfajte! V utorok 5. 6. 2018 sa v OC Optima bude konať rovnaká akcia, na ktorej vám Gabriel Spilar a Eduard Šedivý podpíšu vaše novo zakúpené permanentky, a to od 18:00 pred pultom Ticketportalu (pri Intersporte).

Čakáme vás!

Text a foto Barbora Halušková a Lucia Sajgóová, FF UPJŠ Košice