Predaj vstupeniek na zápasy HC Košice

PRIDANÉ: 18.9.2021

Vážení fanúšikovia, partneri a priaznivci HC Košice,

vedenie klubu sa vzhľadom na rýchlo meniacu sa a neistú situáciu rozhodlo predávať vstupenky na domáce zápasy HC Košice v sezóne 2021/2022 za nasledujúcich podmienok:

 

OTP režim - pokiaľ to budú protipandemické opatrenia umožňovať, zápasy budú sprístupnené pre očkovaných, testovaných a tých, ktorí prekonali ochorenie COVID podľa Vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR (ÚVZSR). V prípade veľkého záujmu o vstupenky bude klub zvažovať zavedenie KZ režimu (vstup pre kompletne zaočkovaných podľa Vyhlášky).

 

Zodpovednosť fanúšikov - všetci návštevníci sú povinní preukázať sa dokladmi stanovenými vo Vyhláške ÚVZ SR, ktoré sa vzťahujú k zápasovému režimu. Návštevníkom, ktorí sa týmito dokladmi nepreukážu, nebude vstup na štadión umožnený a nebudú mať nárok na vrátenie vstupného.

 

Začiatok sezóny bez permanentiek - vzhľadom na obmedzenú kapacitu haly (2000 miest v OTP režime), sedenie v každom druhom rade a možné obmedzenie vstupu na zápasy vyplývajúce z opatrení, sa klub rozhodol permanentky neponúkať. V prípade, že sa situácia počas sezóny bude vyvíjať priaznivo, klub zváži predaj permanentiek na jej zvyšné zápasy. 

 

Nový predajný systém - HC Košice v spolupráci s Hlavným IT partnerom - spoločnosťou Ness Košice - spúšťa vlastný predajný systém. Jeho funkcionalita bude postupne rozvíjaná a dopĺňaná o funkcie, ktoré si vyžiada zápasová prax. Pre nakupovanie v predajnom systéme bude potrebná jednoduchá registrácia. 

 

Predpredaj cenovo zvýhodnených vstupeniek pre permanentkárov zo sezóny 2019/2020 - V novej sezóne 2021/2022 ponúkame permanentkárom možnosť predkupného práva vstupeniek a zľavu na každý zápas, čím chceme verným fanúšikom kompenzovať predčasné ukončenie sezóny spôsobené COVIDom. Permanentkári si tak budú môcť kúpiť vstupenku (1 vstupenka na každú permanentku) v predstihu (do vypredania povolenej kapacity a do stanoveného termínu) použitím unikátneho PIN-kódu. Zadaním viacerých PIN-kódov (napr. z permanentky manželky, detí a pod.) budete môcť v rámci jedného nákupu kúpiť viacero vstupeniek “vedľa seba”. Z dôvodu možných zmien týkajúcich sa kapacity a rozloženia sedenia v tejto sezóne nevieme garantovať výber vášho starého miesta. Vstupenky, ktoré nebudú zakúpené v predpredaji, budú následne pustené do voľného predaja. Pre získanie PIN-kódu je nutné zaevidovať vašu permanentku (otvoriť registráciu >> / otvoriť presný návod >>). 

Registrácia permanentky trvá pár minút. Potrebovať budete foto vašej permanentky. V dňoch 20. - 25. 9. bude možné permanentky zaregistrovať aj osobne v pokladni Steel arény. 

 

Ceny vstupeniek - vzhľadom na meniacu sa situáciu bude cena vstupeniek určovaná pre každý zápas individuálne. Cena vstupeniek bude v deň zápasu vyššia o 1 Euro

 

Predaj v pokladni - v rámci hygienických opatrení a ochrany našich pracovníkov bude v pokladni možná platba len platobnými kartami. Hotovosť nebude akceptovaná. Kupujúci bude podľa Vyhlášky ÚVZ SR povinný uviesť meno, priezvisko a telefónne číslo držiteľa každej vstupenky, čo môže predĺžiť proces predaja. Vstupenky je možné zakúpiť prostredníctvom predajného systému online aj v deň zápasu. Preto vyzývame fanúšikov, aby nakupovali vstupenky online a vyhli sa tak čakaniu v radoch.

 

Vstup aj bez vytlačenej vstupenky - po predložení vstupenky v smartfóne a jej kontrole pri označenom vchode vám bude umožnený vstup aj bez vytlačenej vstupenky. 

 

Často kladené otázky týkajúce sa témy permanentiek:

 

Prečo nepredávame permanentky? 

Prognózy 3. vlny pandémie sa postupne napĺňajú a bohužiaľ je tu veľká pravdepodobnosť, že vstup na štadióny bude v priebehu jesene opäť obmedzený na minimálne množstvo. Predajom permanentiek by klubu vznikol finančný záväzok. Taktiež by klub vzhľadom na sedenie “v každom druhom rade” nemohol predať veľkej časti permanentkárov ich pôvodné miesta. 

Klub však nevylučuje predaj permanentiek v tejto sezóne avšak za predpokladu, že to pandemická situácia a s ňou súvisiace opatrenia umožnia a riziko vytvárania záväzkov pominie. 

 

Ako klub zvýhodní permanentkárov a ako bude kompenzovať predčasne ukončenú sezónu?

Permanentkári majú možnosť prednostnej kúpy vstupeniek za zľavnené ceny na každý zápas. Týmto spôsobom sa chce klub poďakovať permanentkárom za dlhoročnú podporu a kompenzovať COVIDom-19 predčasne ukončenú sezónu. 

 

V čom je systém predpredaja permanentkárom dobrý?

Pri dovolenej kapacite 2000 divákov v OTP režime a počte cca 2000 permanentiek zo sezóny 2019/2020 je systém predpredaja objektívny a dáva každému rovnakú šancu zakúpiť si vstupenky. Zároveň, pri nezakúpení si vstupenky permanentkárom na zápas, si pri obmedzenej kapacite bude môcť kúpiť vstupenku aj fanúšik, ktorý permanentku v minulosti nevlastnil, čím sa maximalizuje návštevnosť na našich zápasoch.

Uvedomujeme si, že jednou z výhod permanentiek je to, že jej držiteľ nemusí kupovať vstupenku na každý zápas. Preto vám ďakujeme za trpezlivosť a ústretovosť. Snažili sme sa zohľadniť všetky faktory a aspekty tak, aby sme klub uchránili pred prípadnými rizikami a zabezpečili čo najväčší komfort a výhody pre držiteľov permanentiek.  

 

Prečo si nemôžem kúpiť vstupenku v predpredaji na moje miesto? 

Aktuálne obmedzenia a OTP režim zápasov umožňujú sedenie v každom druhom rade. To znamená, že veľká časť miest permanentkárov bude zablokovaná. 

 

Bude moje miesto rezervované na budúcu sezónu? 

Vaše miesto bude po registrácii v novom predajnom systéme uložené v databáze HC Košice a pri najbližšom spustení predaja permanentiek si ho budete môcť prednostne zakúpiť.

 

Ako je možné, že ostatné kluby permanentky predávajú? 

Situáciu a rozhodnutia v kluboch ovplyvňujú rôzne faktory, ako napr. dostupná kapacita, či okresné obmedzenia vyplývajúce z COVID automatu. Napr. v Bratislave by sa vďaka vysokej zaočkovanosti nemal klub dostať do čierneho pásma, a teda zaočkovaní permanentkári nevynechajú zápasy. Niektoré kluby budú výpadky kompenzovať rôznymi mechanizmami. 

HC Košice ponúka svojim permanentkárom zľavnené vstupné (jedna z hlavných výhod permanentiek) a prakticky istú účasť na zápasoch, pokiaľ nebudeme v čiernej zóne. Klub tak nepreberá riziko záväzkov voči permanentkárom pri neodohratých zápasoch, a zároveň si ponecháva veľkú mieru flexibility.  

 

Prečo je potrebná registrácia permanentky?

HC Košice prechádza na vlastný predajný systém, a preto je potrebné "nahrať" všetky permanentky do klubovej databázy. 

 

Čo ak som stratil permanentku a neviem sa zaregistrovať?

Ako potrdenie o tom, že ste držiteľom permanentky zo sezóny 2019/2020 nám postačí aj registračný e-mail, ktorý ste dostali od spoločnosti Ticketportal v minulosti. Kontaktujte nás, prosím, zaslaním e-mailu na vstupenky@hckosice.sk