Vo vernostnom programe Stodola už môžete zbierať body

PRIDANÉ: 25.10.2018

Vernostný program Stodola, ktorý bol klubom predstavený pred aktuálnou sezónou, definitívne rozširuje svoju funkcionalitu. Držitelia permanentiek už môžu zbierať body za súbor aktivít, ktoré sa budú ďalej postupne rozširovať. V následnom kroku si bude možné body vymieňať za vstupenky na zápasy alebo kolekcie reklamných predmetov.

Na úvod tipovačka a bonusové body za interaktivitu

Prvé body získajú držitelia permanentiek už za samotnú registráciu do Stodoly (http://stodola.hckosice.sk ) a kúpu permanentky. Ďalšie body môžete získavať za vyplnenie dátumu narodenia a okresu bydliska, prihlásenie sa k odberu noviniek e-mailom a stiahnutie mobilnej aplikácie HC Košice (k dispozícii bezplatne v Obchode Play a App Store). Práve v nej si môžete zatipovať na výsledky nášho A-tímu, pričom body môžno získať tak za správny výsledok, ako aj za presné skóre.

Ďalšie rozširovanie je vo fáze vysokej rozpracovanosti

Ešte počas tejto sezóny bude možné získať body aj za vyplnenie rôznych pripravovaných ankiet a kvízov, pričom rozširovanie Stodoly bude pokračovať.

Často kladené otázky:

Ako sa môžem registrovať do Stodoly?
Do Stodoly sa môžu registrovať všetci držitelia permanentiek použitím unikátnej e-mailovej adresy (1 adresa pre 1 konto).

Aký je rozdiel je medzi profilom na webovej stránke a v mobilnej aplikácii?
V profile na webovej stránke stodola.hckosice.sk môžete dopĺňať rôzne údaje, za ktoré získate body, vidíte prehľad transakcií i vaše výsledky v tipovačke. Profil v mobilnej aplikácii slúži ako prehľad základných údajov a zároveň v ňom nájdete interaktívne funkcie, za ktoré môžete získať body (tipovačka, neskôr pribudne kvíz).

Negunguje mi prihlásenie do Stodoly.
Kontaktujte admin@hckosice.sk

Veľa zábavy a radosti z hokeja vám želá váš klub HC Košice!