Zápas so Slovanom definitívne preložený

PRIDANÉ: 14.9.2022

Zápas proti Slovanu Bratislava, ktorý sa mal odohrať v nedeľu 18. 9. bol definitívne preložený na iný termín (ako už klub avizoval minulý týždeň). HC Košice rokuje aj s HC 21 Prešov o možnosti výmeny prostredia vzájomného zápasu, ktorý sa má odohrať 25. 9.

HC Košice: "Uvedenými zmenami v zápasovom programe klub získal viac času na prípravu všetkých možných scenárov. V médiách sa objavili správy týkajúce sa opatrení rátajúcich so zastropovaním cien el. energie. Situáciu sledujeme a robíme všetko preto, aby sme boli pripravení na prípadné zmeny promptne reagovať. Všetky dôležité a zásadné informácie pre partnerov, permanentkárov a fanúšikov budeme komunikovať hneď, ako budú 100% potvrdené. Všetkým ďakujeme za podporu a trpezlivosť."