Vstupenky

Zoznam najbližších domácich zápasov (pre kúpu vstupenky kliknite na odkaz):

Zvýhodnené ceny na vybrané zápasy:

sba
dvtk

8. 12. HC Košice - HC 07 Detva - Rodiny na hokej - špeciálne rodinné balíčky (otvoriť cenník) >>

Výhodné ceny vstupeniek na dvojzápas proti HC 05 Banská Bystrica (18. 12.) a HC Slovan Bratislava (26. 12.) - otvoriť cenník >>

Výhodné ceny vstupeniek na dvojzápas proti HC Slovan Bratislava (26. 12.) a DVTK J. Miskolc (28. 12.) - otvoriť cenník >>

Kúpou vstupenky cez odkaz na tejto stránke šetríte klubu peniaze. Povedzte to, prosím, ostatným fanúšikom. Ďakujeme.

Nenechávajte si kúpu vstupenky na poslednú chvíľu,  zaobstarajte si vstupenku v predpredaji za výhodnejšiu cenu alebo využite možnosť zakúpenia vstupenky formou hometicket pričom si nemusíte vstupenku tlačiť, stačí sa preukázať pri vstupe „A“ vstupenkou na svojom mobilnom telefóne.

Ak ste sa rozhodli až v deň zápasu užiť si hokejový zápas, stále je pre Vás pohodlnejšie zakúpiť si vstupenku z domu, je to jednoduchý a krátky proces a kúpa elektronickej vstupenky je možná až do začiatku zápasu! Ďakujeme za Vašu podporu.

cennik