Budúcnosť na ľade - nábor HC Košice

PRIDANÉ: 5.2.2024

HC Košice v spolupráci s našim partnerom Syntax zorganizovalo v posledný januárový víkend nábor detí do hokejovej prípravky. V tréningovej hale Steel Arény sme privítali záujemcov rôznej vekovej kategórie.


Tridsať účastníkov pod vedením 6 profesionálnych trénerov našej mládeže zažilo počas náboru veľa zábavy. Na ľade absolvovali rôzne cvičenia a hry, stretli maskota, a nakoniec si užili zápas nášho A-mužstva proti Humennému. Do hokejovej rodiny sme tak mohli prijať nové tváre, z ktorých môžu vyrásť profesionálni hokejisti.


Jakub Mackaľ, organizátor náboru a tréner HP:

„Hokejový nábor detí bol úspešným podujatím, kde sme pozorovali výrazný záujem a angažovanosť mladých hráčov. Deti prejavili chuť a radosť pri získavaní nových hokejových zručností. Trénerský tím sa venoval rôznym činnostiam na ľade, aby si všetci mohli vyskúšať všetko čo ich po príchode do nášho klubu bude čakať. Videli sme, že deti sa bavili, objavili čaro športu a chcú sa pravidelne zlepšovať v jednotlivých činnostiach, ktoré hokej bude vyžadovať.“

„Sme radi, že sa nám podarilo zorganizovať nábor, ktorý umožnil účasť všetkým deťom rôznych úrovní, schopností a veku zapojiť sa do hry a získavať dôležité skúsenosti. Hokejový nábor prispel k zábavnému a vzdelávaciemu zážitku pre deti, podporujúc lásku k hokeju.“


Nezabudnite, že do nášho klubu je možné prihlásiť sa celoročne.


Kontakt:

Tomáš Pollák, vedúci HP

Telefón: 0904 612 100

E-mail: tomas.pollak@hckosice.sk

Viac informácii: Nábor | HC KOŠICE (hckosice.sk)

GALÉRIA