Čelní predstavitelia HC Košice navštívili svojho významného partnera Blachprofil 2 v Poľsku

PRIDANÉ: 10.2.2019

Výkonný riaditeľ HC Košice Rastislav Rusič a člen správnej rady HC Košice Juraj Bolf vkročili v uplynulých dňoch na pôdu významného reklamného partnera nášho klubu spoločnosti Blachprofil 2. Výrobnými prevádzkami firmy, ktorá  už vyše dvadsať rokov patrí medzi popredných producentov   strešných krytín, konštrukčných plechov, fasádnych systémov, nástenných kaziet, žľabových systémov, či strešných a stenových sendvičových panelov, ich sprevádzali majiteľ Mariusz Lach a manažéri spoločnosti Andrzej Serwiński a Grzegorz Bizoń.

Blachprofil 2 vyrába produkty najvyššej kvality, oceňované nepreberným množstvom spokojných zákazníkov v Poľsku, na Slovensku i mnohých ďalších krajinách.

„Rovnako, ako sa Blachprofil 2 neustále usiluje o uspokojenie náročných požiadaviek svojich zákazníkov a o ustavičný vývoj a rozširovanie sortimentu svojich výrobkov, tak aj náš hokejový klub dennodenne bojuje o dôveru tisícov svojich fanúšikov. V tomto je naša filozofia jednotná a preto s dôverou vnímame naše partnerstvo ako spoločnú výzvu,“ povedal na poľskej pôde výkonný riaditeľ HC Košice Rastislav Rusič.

Ambasádorom značky Blachprofil 2 je svetoznámy skokan na lyžiach Adam Malysz – a my sme hrdí, že medzi marketingových partnerov HC Košice patrí aj táto významná organizácia.