Do hokejového neba odišiel Boris Sádecký

PRIDANÉ: 3.11.2021

Smutná správa pre celú hokejovú rodinu prišla z Bratislavy, kde vo veku 24 rokov zomrel hráč tímu iClinic Bratislava Boris Sádecký.

Tento skvelý útočník a odchovanec trenčianskeho hokeja si okrem Dukly zahral aj v KHL v drese Slovanu Bratislava a v aktuálnej sezóne pôsobil v medzinárodnej IHL lige v drese Capitals. V sezóne 2017-18 si Boris zahral aj za slovenskú reprezentáciu.

Boris Sádecký v ligovom zápase proti Dornbirnu počas zápasu odpadol a duel musel byť prerušený. V nemocnici Boris o svoj život bojoval niekoľko dní, no bohužiaľ najťažší súboj svojho života dnes prehral.

HC Košice v mene klubu, hráčov i fanúšikov vyjadruje úprimnú hlbokú sústrasť celej rodine. Borisovu pamiatku si uctíme na piatkovom zápase minútou ticha. Odpočívaj v pokoji.

FOTO: Sport.sk