Do nadstavby s výhodným balíčkami vstupeniek: pri kúpe spojenej vstupenky máte štyri zápasy za cenu troch (1 zápas zadarmo!)

PRIDANÉ: 18.2.2020

Podstatná fáza extraligovej sezóny je za rohom. Zaistite si miesto na štadióne kúpou zvýhodnených balíčkov vstupeniek!

Základná časť tipsportligovej sezóny 2019/20 sa ráznym krokom priblížila ku svojmu koncu a pozornosť fanúšikov smeruje k atraktívnej nadstavbe, v ktorej Oceliari nebudú chýbať.

Naši chlapci budú potrebovať proti pätici najlepších tímov vašu priazeň! Na rad prichádza desaťkolová bitka šiestich najsilnejších tímov, kedy bude cieľom všetkých zúčastnených vydobiť si čo najlepšiu pozíciu pred vyraďovacou fázou - play-off. „Ľahký“ duel už jednoducho neprichádza do úvahy a platí to aj pre atraktivitu zápasov. Práve preto sme pre vás pripravili rovnako atraktívne balíčky zvýhodnených vstupeniek, ale aj vstupenky na jednotlivé duely.

Našimi konkurentmi budú počas najbližšieho mesiaca v nadstavbovej skupine A-tímy Banskej Bystrice, Slovana, Trenčína, Zvolena a Popradu. Hrať sa bude systémom každý s každým – raz doma a raz vonku. Od 23. februára do 15. marca nás teda čaká aj päť úžasných domácich duelov a vy by ste pri nich rozhodne nemali chýbať!

Finálny rozpis bude upresnený po konci základnej časti, avšak s istotou môžeme prehlásiť, že prvé kolo začne už túto na domácom ľade v nedeľu 23. februára 2020 o 15:30 (pozor, čas sa ešte môže zmeniť v prípade televízneho prenosu).

BALÍKOVÁ VSTUPENKA (AKCIOVÁ CENA 3+1 ZDARMA)
Prvou, mimoriadne výhodnou alternatívou, je zadovážiť si balíkovú vstupenku, ktorá vám umožní vstup na všetky domáce zápasy s výnimkou zápasu proti Slovanu Bratislava – na tento zápas sa budú vstupenky predávať len samostatne. Voľba tejto „balíčkovej“ vstupenky vám oproti jednotlivým vstupenkám nielen zaistí obľúbené miesto v zápasoch proti zvyšnej štvorici, ale aj ušetrí mnoho Eur! Cena zvýhodnených balíčkov sa pohybuje od 24 do 27 Eur / vstupenka v závislosti od zvoleného miesta. V prípade, že majú vaše ratolesti 4 až 15 rokov, cena balíkovej vstupenky je 9 Eur.

VSTUPENKY NA JEDNOTLIVÉ ZÁPASY
Do úvahy prichádza možnosť zakúpiť si vstupenku na jednotlivý konkrétny zápas rovnako, ako tomu bolo počas všetkých domácich zápasov prebiehajúceho ročníka. Pri tejto možnosti je hodnota vstupenky rovnako závislá od výberu miesta, a to od 8 do 9 Eur. Avšak pozor! S kúpou neotáľajte a zaistite si miesto v Steel aréne v dostatočnom časovom predstihu. V deň zápasu sa totiž už klasicky cena zvyšuje o 1 Euro.

Neváhajte! Tešíme sa na vás! Zaplňme Zimný štadión Ladislava Trojáka do posledného miesta a požeňme našich chlapcov za čo najlepším umiestnením pred play-off. To najdôležitejšie sa začína práve teraz, Košice do toho!

(tty, bob)