Do zápasu so Slovanom aj s novou akvizíciou!

PRIDANÉ: 8.11.2020

Útočné rady Oceliarov sa rozširujú o ďalšieho hráča. S vedením klubu sa na zmluve dohodol 27-ročný útočník Bruno Mráz. Rodák z Bratislavy si v minulosti zahral v Martine, Skalici, Zvolene a v sezónach 2017/2018 a 2018/2019 pôsobil v českom Olomouci. Pred štartom tohto ročníka sa vrátil do Slovana Bratislava, avšak po vzájomnej dohode sa v priebehu tohto týždňa obe strany dohodli na ukončení spolupráce. Perspektívneho útočníka čaká premiéra už v dnešnom zápase proti svojim bývalým spoluhráčom, keď nastúpi na čele druhého útoku s číslom 72 na drese.

Jan Šťastný, hlavný tréner a športový riaditeľ HC Košice: „Na poste stredných útočníkov máme prevažne mladých hráčov a k tomu stále zraneného Filipa Vrábeľa. Navyše sa môže stať, že po Novom roku odíde do Kanady Martin Pospíšil, preto sme sa rozhodli angažovať Bruna, ktorý je skúsený a už ma niečo odohrané. Jedná sa o poctivého, spoľahlivého a pracovitého centra praváka. Hneď ako sme sa dozvedeli o vzájomnom ukončení spolupráce so Slovanom, začali sme jednať. Je to hráč, o ktorého sme mali záujem už pred sezónou. Verím, že nám splní presne to, čo od neho očakávame.“