Dorastenci neuspeli na domácom ľade

PRIDANÉ: 18.2.2022

Dorastenci odohrali zápas na domácom ľade proti rovesníkom z Michaloviec. Východniarske derby na prvý gól nečakalo dlho a už po minúte a pätnástich sekundách otváral skóre hosťujúci Sebastián Zupko. Domáci skóre vyrovnali v polovici siedmej minúty po góle Liščinského. To bol však jediný gól domácich v zápase. Michalovčania sa naopak presadili ešte päťkrát. V 24.minúte pridal svoj druhý gól v zápase Zupko, ku ktorému sa v 32.minúte pridal Hrubý. 44 sekúnd pred druhou sirénou ešte navýšil na 1:4 z pohľadu hosti Divulit. V tretej tretine strelili Michalovčania ešte dva góly z hokejok Nováka a Fedora a tak domáci Oceliari podľahli Michalovciam 1:6.

HC Košice 1:6 HK Mládež Michalovce (1:1,0:3,2:0)

Góly : 7. Liščinský (Vinclér, Eröš) – 2. Zupko (Sabov, Prokopovič), 24. Zupko (Sabov, Prokopovič), 32. Hrubý (Marcin), 40 Divulit (Szabov), 42. Novák, 47. Fedor (Novák, Miovkaných)

HC Košice: Bodnár (Pribula) - Barger, Hudec, Laciak, Galický, Eröš, Vinclér, Mergelský, Slivkár - Liščinský, Kuzár, Havadej, Kimák, Orosz, Pinďár, Janočko, Makó, Sivák, Komendát, Horváth, Kvietok

HK Mládež Michalovce: Smolko (Barkasi) - Brezina, Čenčarík, Novák, Šimko, Jakubec, Tomko, Knapec - Šechný, Divulit, Matušinský, Hitraček, Fedor, Miovkanych, Sabov, Prokopovič, Zupko, Hrubý, Marcin