Juniori a dorastenci sa predstavia počas týždňa

PRIDANÉ: 16.2.2022

Počas týždňa sa predstavia vo svojich zápasoch naše dva mládežnícke tímy. Najprv v stredu 16. februára vrámci 31. kola  juniorskej ligy o 16:00 v Steel Aréne privítame Zvolen. Vo štvrtok 17. februára vrámci 19. kola Kaufland Extraligy dorastu naši Oceliari vykorčuľujú v domácom prostredí proti Mládež Michalovce.

JUNIORI – U20

Juniori sa naposledy predstavili cez víkend v dvojzápase proti Skalici, kde hosťom zo Záhoria nedali na východe šancu. V sobotu vyhrali 3:0 a v nedeľu vysokým rozdielom 11:0. V druhom zápase si sedem bodov pripísal Oleksandr Plokhotnik, ktorý zaznamenal 4 góly a 3 asistencie.  Naši juniori sa nachádzajú na druhom mieste s rovnakým počtom bodov ako tretí Trenčín (57). Na prvý Poprad strácame 10 bodov, no máme ešte 3 zápasy k dobru. So Zvolenom sme v tejto sezóne hrali dvakrát, keď sme sa vrámci dvojzápasu predstavili pod Pustým hradom. V prvom zápase sme vyhrali 3:2 a v druhom 6:2. Zvolen sa nachádza na poslednom mieste s 18 bodmi.

Streda 16.02. 2022, Steel Aréna, 16:00

31. kolo: HC Košice - HKM Zvolen

Dorast – U18

Košickí dorastenci si vo víkendových zápasoch poradili so Žilinou. V sobotu vyhrali 7:3 a v nedeľňajšom zápase vyhrali po samostatných nájazdoch 3:2. Vrámci extraligy dorastu sa nachádzame na 10. mieste, keď strácame 4 body práve na Michalovce. Zajtra tak máme šancu dostať sa na rozdiel jedného bodu. Pôjde o prvé vzájomné síl v tejto sezóne. Z posledných 5 zápasov máme na konte 3 víťazstvá. Našim najproduktívnejším hráčom je Michal Liščinský, ktorý dokázal nazbierať už 31 bodov za 6 gólov a 25 asistencií.

Štvrtok 17.02. 2022, Steel Aréna, 16:00

19. kolo: HC Košice - HK Mládež Michalovce

Našim mládežníckym tímom budeme držať palce.

Košice do toho!