Mobilná aplikácia HC Košice podstúpila redizajn

PRIDANÉ: 14.12.2017

Ness KDC, Hlavný IT partner klubu HC Košice, ohlásilo vydanie novej verzie mobilnej aplikácie. Tá bola prebudovaná od základov a je aktualizovaná automatickými feedmi z webovej stránky. Aj keď sa jedná o novú verziu aplikácie, práce na jej hlavnom obsahu a funkcionalite sú v plnom prúde.

Stanislav Mucha, PR & Marketing Director, Ness KDC: “Posledný release je len začiatkom celého projektu a bol však z hľadiska administrácie i ďalšieho rozvoja aplikácie nevyhnutný. Náš tím „mobilistov“ pracuje na interaktívnej časti aplikácie, ktorej hlavnou úlohou bude ľudí pobaviť a zároveň ešte viac vtiahnuť do diania v klube.“

Aplikácia bude postupne dopĺňaná o novú funkcionalitu i obsah a môžeme prezradiť, že jej úlohou bude aj odmeňovať verných fanúšikov klubu.

Marek Uhrín, CEO Ness KDC: „Veľmi sa z tejto novej verzie, ktorá je očividne výrazným upgradom, teším, pretože sám ju najčastejšie používam. Postupne sa chceme dopracovať k verzii, ktorá bude dopĺňať obsah webovej stránky i o zábavné elementy a interakciu s arénou. V tejto chvíli by bolo predčasné prezrádzať viac, fanúšikovia HC Košice budú musieť ešte chvíľu vydržať, ale som presvedčený, že to bude stáť za to.“

Upgrade mobilnej aplikácie vítajú aj zástupcovia klubu.

Vojtech Petty, manažér HC Košice: „Prebudovanie aplikácie je ďalším krokom prestavby celej intermediálnej komunikácie klubu s verejnosťou a vlastnými fanúšikmi zvlášť, k čomu sa radikálne pristúpilo po príchode Ness. Čo je ale ešte dôležitejšie, aplikácia v jej nadchádzajúcej podobe nebude len ďalším informačným kanálom do chytrých telefónov našich priaznivcov, ale prinesie aj dlho očakávané oživenie na moste fanúšik – klub, na čo sa už všetci veľmi tešíme.“

Novú verziu si môžete bezplatne stiahnuť resp. aktualizovať v Obchode Play (Android) a App Store (iOS).