Navždy nás opustil Dušan Pašek ml.

PRIDANÉ: 5.11.2021

Len 2 dni po smrti Borisa Sádeckého prichádza ďalšia zdrvujúca rana pre hokejovú verejnosť. Vo veku 36 rokov nás navždy opustil Dušan Pašek ml.

Bývalý skvelý hráč, 3-násobný víťaz slovenskej Extraligy a reprezentant Slovenska sa po ukončení kariéry dal na manažérsku cestu a zohral kľúčovú úlohu pri projekte iClinic Bratislava Capitals, kde pôsobil ako generálny manažér klubu.

Rodák a odchovanec Bratislavy odohral za Košice 4 sezóny, v ktorých patril k bodovým ťahúňom klubu. V rokoch 2010-11 a 2013-14 sa v drese Oceliarov tešil z majstrovských titulov, v sezóne 2012-13 získal ocenenie za najviac bodujúcho hráča playoff. Ceco odohral za Košice takmer 200 zápasov, v ktorých získal 129 bodov za 61 gólov a 68 asistencií. Jeho bojovnosť a hokejové umenie ostanú navždy v našich spomienkach.

HC Košice vyjadruje pozostalým hlbokú úprimnú sústrasť. Odpočívaj v pokoji.