Oceliarom budú v Trenčíne proti lídrovi súťaže chýbať viacerí hráči

PRIDANÉ: 24.9.2017

V pozícii kapitána Oceliarov dnes povedie naše mužstvo proti vojakom Marek Hovorka. Zastúpi tak zraneného Ladislava Nagya, ktorý si narazil rameno v poslednom domácom zápase proti Žiline. "Po absolvovanom röntgene má Laco podľa predbežnej diagnózy podvrtnuté spojenie medzi kľúčnou kosťou a lopatkou, presnú diagnózu určí magnetická rezonancia, ktorá je plánovaná na zajtra (pondelok)," povedal pre klubový web hlavný lekár HC Košice MUDr. Jozef Kubašovský

Do dnešného televízneho zápasu pod hradom Matúša Čáka nenastúpi ani obranca Lukáš Matejka, u ktorého sa našťastie podozrenie na otras mozgu nepotvrdilo a jeho zranenie v dolnej časti tváre sa uspokojivo hojí. Lukáš je však na antibiotikách a k dispozícii trénerom by mal byť o niekoľko dní.

Aj tieto informácie poskytol pre klubový web Jozef Kubašovský, ktorý k ďalším zraneným hráčom taktiež uviedol: „Uspokojivo prebieha liečba Patrika Koyša, ktorý tak isto absolvuje budúci týždeň opätovné vyšetrenie magnetickou rezonanciou, a to na porovnanie prvotného a súčasného stavu. Jirko Bicek  má podvrtnutý členok s podozrením na poškodenie väzivového aparátu členka. Aj jeho stav a liečba budú upresnené po ďalšom vyšetrení magnetickou rezonanciou.“

Oceliari sú aktuálne na tretej priečke ligovej tabuľky, na lídra a svojho dnešného súpera Duklu Trenčín strácajú štyri body.

Dnešný zápas HC Košice – Dukla Trenčín začína o 17.15 a odvysiela ho v priamom prenose RTVS na Dvojke.

Košice do toho!