Peter Bartoš si dnes zahrá hokej so svojimi synmi. Spolu s Rasťom Staňom a činovníkmi HC Košice na „valentínskej“ exhibícii pod večernou oblohou.

PRIDANÉ: 14.2.2019

Tento štvrtok, 14. februára 2019, teda na deň svätého Valentína, organizujú Mestská časť Košice – Juh a športovo-zábavný areál na Alejovej ulici večerné „valentínske“ korčuľovanie. Páry, ale aj jednotlivci, si budú môcť zajazdiť na korčuliach i pobaviť sa pri dobrej hudbe a sprievodnom slove.

To ale zďaleka nie je všetko! Súčasťou programu bude aj exhibičný zápas, ktorý si zahrá výber organizátora pod hlavičkou T-systems proti výberu HC Košice. V našom družstve sa predstavia prezident HC Košice Július Lang, tréneri A-mužstva Peter Bartoš a Marcel Šimurda, či napríklad aj kondičný tréner Daniel Kičura. Ako už avizujeme v titulku, Peter Bartoš si prvý raz vo svojej kariére zahrá v jednom drese so synmi Janom a Antonínom! Nuž a kto ďalší sa objaví v exhibičnom výbere HC Košice? Možno neuveríte, ale do bránky HC Košice sa opäť postaví Rasťo Staňa! Aby sme hokejové umenie poistili, prídu aj Roman Žitný a - Klemen Pretnar! Myslíte si, že do hry nezasiahnu? Príďte sa presvedčiť!

Exhibičné hokejové stretnutie sa začne o 20:00, odohrá sa v skrátenom čase a jeho sprievodnými udalosťami budú rôzne zručnosti a zábava. Hneď po jeho skončení odštartuje večerné valentínske korčuľovanie, ktorého sa môže zúčastniť ktokoľvek z vás.

Všetci ste vítaní, či už s korčuľami alebo bez nich. Vstupné je 1 Euro, avšak organizátor vám vstupenku vymení za čaj, dospelým a nevodičom za čaj s rumom.

Príďte sa zabaviť na Valentína večerným hokejom a možno aj korčuľovaním pod šírim nebom! Osobnosti sa vám po exhibícii radi podpíšu na vaše upomienkové predmety.

Podujatie sa uskutoční vo štvrtok 14. februára 2019 od 20:00, tešíme sa na vás.