Počas víkendu odohrali svoje zápasy iba HT7 a prípravkári

PRIDANÉ: 31.1.2022

Víkendový program našej mládeže bol pre pademickú situáciu výrazne okresaný a tak zápasy odohrali iba siedmaci a prípravkári.

HT 7

Naši siedmaci v tréningovej hale Steel Arény v sobotu privítali Sláviu Prešov. Zápas priniesol gólové hody košických Oceliarov, ktorí rovesníkom z Prešova nasúkali 17 gólov. Gólovú kanonádu odštartoval na konci ôsmej minúty Tim Borovský, na ktorého o necelých 120 sekúnd nadviazali dvomi po sebe idúcimi gólmi MichalčoKrajňákom a o necelú minútu na to zvyšoval na 4:0 Lukáš Antol. Prešovčania sa do zápasu snažili vrátiť využitou presilovkou z hokejky Čopa. Košickí mladíci však pokračovali vo svojej hre a o dve minúty opäť viedli o štyri góly po presnom zásahu Borovského, ktorému sa ešte na konci 18. minúty podarilo zavŕšiť hattrick a uzavrel tak prvých 20 minút stretnutia.

Druhá tretina nepriniesla o nič odlišný vývoj oproti tej prvej. Po 46 sekundách zvyšoval na 7:1 Krajňák. Slávisti dostali v závere 22. minúty druhú presilovú hru v zápase a po šiestich sekundách ju bleskovo využil Čop. Odopoveď Košičanov na seba nenechala dlho čakať a už o dve minúty vrátil domácim šesťgólový náskok Lukáš Antol a o minútu navyšoval vedenie Bata.  Ďalší presný zásah diváci videli až 14 sekúnd pred druhým klaksónom z hokejky Kačmáryho, a po dvoch tretinách na tabuli svietilo skóre 10:2.

Aj tretie dejstvo prebehlo v jasnej réžii domáceho tímu a zároveň v nej strelili najviac gólov. Bleskový gól na začiatku tretiny strelil po 48 sekundách znova Krajňák, na ktorého o minútu nadviazal Bata. Ďalší gól padol až v 49. minúte z hokejky Kačmáryho. O 40 sekúnd neskôr vsietil gól Christián Michalčo a na začiatku 53. minúty strelil aj pätnásty gól duelu. V 56. minúte zvyšoval na 16:2 Trusa a na konečných 17:2 uzavrel skóre zápasu v presilovej hre Antol.

Siedmaci tak aj naďalej pokračujú bez jedinej straty bodu+ a po deviatich zápasoch sú v tabuľke jasne na prvom mieste s plným počtom bodov.

HC Košice 17:2 Ha Slávia Prešov (6:1, 4:1, 7:0)

Góly: 8. Borovský (Tischlerová, Bata), 10. Michalčo (Medvec), 10. Krajňák (Boris, Antol), 11. Antol (Trusa), 17. Borovský (Michalčo), 18. Borovský (Michalčo), 21. Krajňák (Antol), 25. Antol (Boris), 26. Bata (Trusa), 40. Kačmáry (Patlevič), 41. Krajňák (Medvec, Trusa), 42. Bata (Kačmáry, Patlevič), 49. Kačmáry (Bata, Šoltys), 49. Michalčo, 53. Michalčo, 56. Trusa (Antol), 58. Antol (Michalčo) – 15. Čop (Jaš), 22. Čop (Glevaňák)

HP 3

Najmladší tretiaci si po dlhšom čase opäť z chuti zahrali a v domácej Steel Aréne odohrali naše tími celkovo štyri zápasy

HP 3 | HK Slovan Gelnica čierni – HC Košice oranžoví  0:4 (2:4, 1:4)

HP 3 | HK Slovan Gelnica bieli – HC Košice bieli  4:0 (4:2, 1:3)

HP 3 | HC Košice oranžoví – HK Sršne Košice 4:0 (2:1, 3:1)

HP 3 | HC Košice oranžoví – HK Sršne Košice 4:0 (7:0, 10:2)