Program mládeže: Juniori hostia Žilinu, HT6 a HT5 cestujú do Michaloviec

PRIDANÉ: 23.2.2022

Dnes nastúpia na svoje zápasy tri mládežnícke kategórie. V tréningovej hale Steel Arény sa predstavia naši juniori, ktorí odohrajú svoj zápas proti MsHKM Žilina. Do Michaloviec cestujú HT5 a HT6.

Juniori sa naposledy predstavili počas víkendu, keď sme v domácom prostredí hostili Slovan Bratislava. Obidva zápasy sme s prehľadom vyhrali a poistili sme si tak druhé miesto v tabuľke. Na druhý Poprad tak už strácame iba jeden bod a máme zápas k dobru. Všetkým štatistikám naďalej dominuje Oleksandr Plokhotnik, no darí sa aj Lukášovi Vaculikovi, ktorý má v produktivite 42 bodov za 15 gólov a 27 asistencií.

Proti Žiline pôjde o tretí vzájomný zápas. V prvom sme ťahali za kratší koniec a prehrali sme ho 2:3 po predĺžení. Druhý zápas bol už v našej réžii a vyhrali sme ho 4:1.

Streda 23.02.2022, 16:00 – Steel Aréna (Tréningová hala)

23. kolo HC Košice – MsHKM Žilina

Piata a šiesta hokejová trieda cestujú do Michaloviec, kde si sily zmerajú s domácim tímom HK Mládež. Tímy sa naposledy predstavili v domácom prostredí, kde si poľahko poradili so Spišskou Novou Vsou. HT6 vyhrala 6:0 a HT5 5:1. Proti Michalovciam sa už tieto tímy stretli. Kým HT6 vyhrala 6:0 HT5 ťahala za kratší koniec a prehrala 1:5.

HT6

Streda 23.02.2022, 16:30 – ZŠ Michalovce

17. kolo HK Mládež Michalovce – HC Košice

HT5

Streda 23.02.2022, 18:15 – ZŠ Michalovce

19. kolo HK Mládež Michalovce – HC Košice

Mladým Oceliarom dnes držíme palce.

Košice do toho!