Prvé kolo nadstavby už túto nedeľu v derby zápase proti Popradu! Prinášame kompletný program nadstavby

PRIDANÉ: 22.2.2020

Základná časť najvyššej slovenskej hokejovej súťaže je už definitívne minulosťou. Po 48 odohraných
stretnutiach obsadili naši chlapci so ziskom 97 bodov tretiu priečku Tipsport ligovej tabuľky. Z plného bodového zisku sa Oceliari tešili dvadsaťpäť krát, deväťkrát si na svoje konto pripísali víťazstvo po predĺžení, len desaťkrát odchádzali z ľadu ako porazení a štyrikrát sa im v predĺžení alebo po nájazdoch podarilo získať aspoň jeden bod. Pred štvrtým Popradom a piatym Zvolenom si zverenci trénera Petra Draisaitla vypracovali zhodný desať bodový náskok. Naopak, na druhý Slovan Bratislava strácajú tri body a na víťaza základnej časti Banskú Bystricu päť bodov. V konečnom zúčtovaní strelili naši hráči dohromady 146 gólov a inkasovali 98 gólov. Tešiť nás môže aj fakt, že najlepším strelcom a tretím najproduktívnejším hráčom po základnej časti sa s tridsiatimi tromi gólmi a dvadsiatimi dvomi asistenciami stal náš útočník Marcel Haščák. Do prvej desiatky, čo sa týka produktivity sa dostal aj náš kapitán Dávid Skokan a útočník Michal Chovan. Zabudnúť nesmieme ani na našu brankársku jednotku Andreja Košarišťana, ktorý s 93,43% úspešnosťou zákrokov a priemerom 1,78 gólu na zápas kraľuje štatistike brankárov.
Ešte pred začiatkom tohtoročnej ligovej sezóny bolo avizovaných viacero noviniek. Jednou z nich je aj nadstavba. Po skončení základnej časti sa tabuľka rozdelila na dve časti. Získané body a skóre ostávajú. Prvých šesť tímov vytvorí A-skupinu, v ktorej budú medzi sebou bojovať o najvýhodnejšie pozície pred play-off, prvenstvo v dlhodobej časti sezóny i Pohár Dušana Pašeka. Ďalších šesť mužstiev vytvorí B-skupinu. V nej budú tímy na 7. až 12. mieste bojovať o posledné dve miestenky do vyraďovacej časti. Pre trinásty tím sa sezóna definitívne skončila. Mužstvá v oboch skupinách medzi sebou odohrajú celkovo 10 zápasov, 5 na domácom ľade a ďalších 5 na klziskách súpera. Naši hráči odohrajú prvý zápas nadstavby proti štvrtému Popradu už túto nedeľu o 15:30 na domácom ľade v Steel aréne.
Do zajtra môžete využiť akciu na kúpu spoločnej vstupenky: za cenu troch zápasov môžete vidieť štyri stretnutia (okrem zápasu proti Slovanu).

PROGRAM NADSTAVBY
23.2.2020 (nedeľa) 15:30: HC KOŠICE - HK Poprad
25.2.2020 (utorok) 18:00: HKM Zvolen - HC KOŠICE
28.2.2020 (piatok) 18:00: HC KOŠICE - HC ’05 iClinic Banská Bystrica
1.3.2020 (nedeľa) 17:45: HC Slovan Bratislava - HC KOŠICE
3.3.2020 (utorok) 17:30: HC KOŠICE - HK Dukla Trenčín
6.3.2020 (piatok) 18:00: HK Poprad - HC Košice
8.3.2020 (nedeľa) 15:30: HC KOŠICE - HKM Zvolen
10.3.2020 (utorok) 18:00: HC ’05 iClinic Banská Bystrica - HC KOŠICE
13.3.2020 (piatok) 18:00: HC KOŠICE - HC Slovan Bratislava
15.3.2020 (nedeľa) 17:00: HK Dukla Trenčín - HC KOŠICE
Upozorňujeme, že časy jednotlivých zápasov sa môžu zmeniť v závislosti od televízneho vysielania, preto si ich vždy najneskôr v deň zápasu skontrolujte!

Neváhajte a príďte podporiť našich chlapcov v zápasoch proti atraktívnym súperom.

HC KE Media Team (zek, bob, tty)