V osemnástke aj naše nádeje

PRIDANÉ: 11.9.2017

Hoci od medzinárodného turnaja osemnásťročných hokejistov už uplynulo pár dní, vraciame sa k tejto zaujímavej konfronácii preto, že na nej nechýbali košické talenty.

Slovenská reprezentácia do 18 rokov odohrala Turnaj olympijských nádejí v poľskej Varšave a na túto reprezentačnú akciu boli nominovaní hráči nášho klubu Patrik Frič, Matej Komloš a Ľubomír Patlevič.

Družstvo slovenskej 18-ky najprv zdolalo Tím Morava „18“ 13:3, následne Poľsko „18“ 3:2. V poslednom zápase zvíťazili slovenskí reprezentanti do 18 rokov nad rovesníkmi z Maďarska presvedčivo 8:1, a tak sa mohli tešiť zo zlatých medailí.

Dvaja zástupcovia košického klubu sa na tomto Turnaji olympijských nádeji zapísali aj do celkových štatistík - Patrik Frič a Matej Komloš zaznamenali rovnakú bilanciu 0+2.

HC Košice im k tomu úspechu srdečne gratuluje!