Vedenie HC Košice sa stretlo na neformálnom stretnutí s fanklubom

PRIDANÉ: 14.2.2018

V sobotu 10. februára 2018 sa v Pivovare Hostinec na Hlavnej ulici v Košiciach uskutočnilo zaujímavé stretnutie vedenia košického klubu so zástupcami fanklubu. Prítomní boli prezident HC Košice Július Lang, výkonný riaditeľ klubu Rastislav Rusič, člen správnej rady klubu Juraj Bolf, prezident U.S. Steel Košice Scott D. Buckiso a 9 členov fanklubu Oceliarov, vrátane jeho predsedu Jakuba „Kimiho“ Gregu.

Reč sa samozrejme krútila predovšetkým okolo hokeja, vedenie sa nevyhýbalo žiadnym témam a otázkam. Pretriasala sa tak sila nášho kádra, otázka posíl, udalosti minulé aj tie nadchádzajúce. V priateľskom duchu a príjemnej atmosfére spojenej s ochutnávkou nového piva Košickí majstri sa hodnotili uskutočnené akcie, diskutovalo sa o plánovaných.

Predseda fanklubu Jakub „Kimi“ Grega: „Oceňujem predovšetkým otvorenosť vedenia, ochotu odpovedať nám na akékoľvek otázky. Dozvedeli sme sa veľa vecí, o ktorých sme doteraz nevedeli, preto by som na celú fanúšikovskú obec chcel apelovať, aby sme mali s prácou nášho klubu nielen teraz, ale aj do budúcna, viac trpezlivosti, respektíve aby sa hodnotila sezóna až po jej skončení.“

Prezident HC Košice Július Lang:  Hlavným cieľom stretnutia bolo transparentne informovať fanklub o situácii v našom klube. Plánujeme tieto stretnutia robiť na pravidelnej báze s hlavným cieľom spojiť všetkých fanúšikov za jediným cieľom, ktorým je úspech košického hokeja.“