Víkendový program mládeže: Do Košíc príde Slovan, kadeti proti Žiline

PRIDANÉ: 19.2.2022

Počas víkendu nás opäť čaká porcia mládežníckych zápasov. Na domácom ľade naši Juniori privítajú Slovan, kde do dvojzápasu vstupujú ako favoriti, keďže sa nachádzajú na druhom mieste. Dorastenci cestujú do Trenčína a po prehre s Michalovcami si určite cez víkend budú chcieť napraviť chuť. Kadeti minulý týždeň prehrali v Martine. Počas víkendu ich však najprv čaká v sobotu Žilina a v nedeľu budú hostiť Michalovce.

Hokejové triedy čaká taktiež zaujímavý program. Po prehre s Prešovom cestuje HT8 do Spišskej Novej Vsi, kde bude chcieť odčiniť minulotýždňovú prehru. HT7 v domácom prostredí nedala šancu Bardejovu a svoju dominanciu bude chcieť potvrdiť aj v zápase proti Sabinovu, ktorý odohrá na jeho ľade v sobotu. HT6HT5 sa predstavia na domácom ľade proti Spišskej Novej Vsi.

Naši najmladší Oceliari sa zúčastnia turnaja v Michalovciach. Minulý týždeň zaznamenali jedno víťazstvo a jednu prehru, no dôležitejšie je, že predviedli pekný športový výkon.

Všetkým našim mladým nádejám budeme držať palce.

Košice do toho!