Stodola

stodola

Pre majiteľov permanentiek sme v novom ročníku pripravili balík benefitov a odmien. Zároveň začíname verných fanúšikov odmeňovať za ich aktivitu.

Registrujte sa v novom vernostnom programe pod názvom Stodola, zbierajte body a v budúcnosti ich vymeníte za rôzne odmeny.

Pozor! Registrácia v Stodole je nevyhnutná pre zbieranie bodov v tomto vernostnom programe.

Registráciu spúšťame 1. júla 2018, o všetkom vás budemevčas informovať prostredníctvom e-mailu.

Na ďalšom rozvoji programu usilovne pracujeme.

info

Čo je Stodola?

Vernostný program pre skalných fanúšikov HC Košice, ktorí budú odmeňovaní za klubové akcie a aktivity. Nazbierané body si budú môcť vymeniť za rôzne odmeny.

fans

Pre koho?

Pre všetkých fanúšikov HC Košice, ktorí sa zaregistrujú do Stodoly. Fanúšikovia registrovaní v Stodole budú včas informovaní o všetkých pripravovaných akciách a aktivitách.

body

Za čo je možné body získať?

Na začiatok to bude kúpa permanentky a registrácia v Stodole. V blízkej budúcnosti odmeníme aj aktivitu v rámci mobilnej aplikácie (v pripravovanej interaktívnej zóne). Na ďalšom rozšírení programu usilovne pracujeme.

gifts

Aké odmeny bude možné získať za klubové body?

Okrem reklamných klubových predmetov to budú neskôr aj zľavy na vstupenky na zápas a rôzne iné bonusové odmeny.