Výhody a zľavy

benefity

Podmienkou získania výhod a zliav je preukázanie sa platnou permanentkou HC Košice na sezónu 2018/2019.

Výhody pre držiteľov permanentiek CLASSIC, SILVER a GOLD:

Rezervácia miesta na ďalšiu sezónu (2019/2020) - rezervácia miesta zo sezóny 2018/2019 sezóny pri kúpe / dobíjaní permanentky na ďalšiu sezónu 2019/2020

Vstupné na prípravné zápasy zadarmo - vstup na všetky prípravné zápasy HC Košice pred sezónou 2018/2019 zadarmo

Špeciálne ponuky počas sezóny - HC Košice pripravil pre držiteľov permanentiek rôzne súťaže a špeciálne ponuky. O aktuálnych akciách vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu.

Výhody pre držiteľov permanentiek SILVER a GOLD:

Zľava 10 % vo fanshope Steel arény  - zľava sa týka všetkých produktov v kamennom obchode v priestoroch Steel arény.

Zľava v bufetoch Steel arény na špeciálne menu - zľava 1 Euro na špeciálne menu servírované v bufetoch v priestoroch Steel arény počas zápasov HC Košice.

Cestovné v MHD pred a po zápase zadarmo - cestovné v prostriedkoch košickej mestskej hromadnej dopravy 2 hodiny pred a 2 hodiny po zápase zadarmo.

2 hodiny parkovania v parkovacom dome zadarmo - Parkovací dom Cassovar Business Center ponúka 2 hodiny parkovania zadarmo. Každá ďalšia začatá hodina bude spoplatnená sumou 1 Euro.

Zľava 15 % na konzum v Pivovare Hostinec - zľava sa týka všetkých produktov konzumovaných v Pivovare Hostinec bez ohľadu na výšku účtu.

Zľava 1 Euro v kine Ster Century (OC Galéria) - zľava sa týka všetkých predstavení v danom kine.

Výhody pre držiteľov permanentiek GOLD:

Cash-back 20 Eur pri nepostúpení do semifinále - v prípade vypadnutia A-tímu v štvrťfinále play-off 2018/2019 bude držiteľovi permanentky prenesený cash-back (kredit) vo výške 20 Eur na kúpu permanentky pre sezónu 2019/2020.

Pletený šál HC Košice - držiteľom permanentiek GOLD klub daruje šál zo špeciálnej edície určenej len pre túto príležitosť.

Výhody pre držiteľov detských permanentiek: