Káder Oceliarov vystuží Marek Hovorka

PRIDANÉ: 11.2.2023

Vedenie Oceliarov po dohode s klubom Vlci Žilina angažoval do svojho tímu Marek Hovorku.

38-ročný Hovorka je skúseným harcovníkom s bohatou hráčskou minulosťou, v rámci ktorej pôsobil aj v Košiciach v sezóne 2017-2018 s bilanciou 52 zápasov, 14 gólov, 25 asistencií. Je držiteľom striebra z MS v sezóne 2011-212, 3-násobným víťazom druhej najvyššej českej súťaže a majstrom Poľska zo sezóny 2020-2021 v drese JKH GKS Jastrzebie).

Gabriel Spilar, športový manažér HC Košice: „Marekovým príchodom a jeho univerzálnosťou chceme vystužiť káder pred náročným obdobím. Jeho bohaté skúsenosti a kreativita sa budú určite hodiť.“

Prestupový termín sa pomaly ale isto blíži a súpisky extaligových tímov sa postupne uzatvárajú.

Gabriel Spilar: „Ešte stále máme pár dní a komunikujeme s agentmi.“