Košickú defenzívu vystuží hráč z KHL

PRIDANÉ: 15.2.2022

V deň ukončenia prestupového okna Oceliari hlásia dôležitú posilu. Do zadných radov prichádza z Amuru Chabarovsk tridsaďjedenročný obranca Alexei Volgin. Rodák zo Samary je stabilným hráčom KHL, v ktorej odohral v 7 sezónach 267 zápasov. V aktuálnej sezóne Andrei nastúpil za Chabarovsk v 35 zápasoch s bilanciou 1+11. Okrem toho odohral aj 6 zápasov za tím VHL Sokol Krasnoyarsk s bilanciou 3+3.

Gabriel Spilar, športový manažér HC Košice: „Alexei je kvalitný bek ostrieľaný skúsenosťami z ťažkých zápasov v KHL. Sme veľmi radi, že sa rozhodol pre Košice a pomôže nám spevniť naše defenzívne rady. Vadim a Denis Alexeiovi určite pomôžu v rýchlej adaptácii. Alexeiovi držíme palce a prajeme veľa radosti z hokeja.“

Štatistiky hráča >>

Foto: hcnh.ru