Výstroj

vystroj

Reklama na dresoch a výstroji hráčov

Výstroj hráčov a najmä dresy sú vyhľadávaným reklamným priestorom. Výhodou reklamy na dresoch je, že logo partnera je ponúkané v komerčnom predaji aj fanúšikom, ktorí sa stávajú nositeľmi reklamy. Logo partnera je súčasťou oboch farebných alternatív dresov

Reklama môže byť umiestnená aj na prilbe, nohaviciach a štulpniach hráčov.

Novinkou v ponuke je možnosť umiestnenia reklamy na tréningovom oblečení. Hráči HC Košice absolvujú za sezónu množstvo tréningov a aktivít mimo Steel arény. Práve počas týchto aktivít je ich výzor vnímaný inak, ako počas zápasov. Klub ponúka individuálne možnosti umiestnenia reklamy na ich oblečení pre rôzne účely.

Informácie o cenách a dostupnosti vám poskytne náš obchodný zástupca (Peter Slimák, tel: 0917 610 622, e-mail: pslimak@hckosice.sk).

dresy