Zápas

zapas

Reklama pred a počas zápasov

HC Košice ponúka širokú škálu aktivít a nosičov pre umiestnenie reklamy počas zápasov. Reklama osadená do atmosféry zápasu zaujme a pobaví divákov na štadióne.

Top Shot - vystreľovanie tričiek s logom partnera:

Vystreľovanie tričiek s logom partnera do hľadiska počas reklamnej prestávky spojené s videoprojekciou na kocke. Tričko s unifikovaným dizajnom a logom partnera na rukáve. V zrolovanom tričku môže byť priložený reklamný leták alebo malý reklamný predmet s logom partnera. Video >>

Tlieskatká - vaša reklama v rukách fanúšikov:

Tlieskatká sú efektným i efektívnym spôsobom reklamy a bavia divákov na štadióne. Interaktívny prvok (diváci sú vyzývaní, aby tlieskatká použili) dodáva tomuto produktu špeciálny aspekt. Na jednej strane je uverejnený obsah definovaný klubom. Druhá strana je rozsahovo plne prispôsobená požiadavkám klienta. Tlieskatká sú buď rozdávané pred sektormi, alebo sú pre fanúšikov pripravené na mieste.

Powerbreak - aktivita na ľade:

PowerBreak je reklamná prestávka (1 x za tretinu), počas  ktorej je možné premietať na kocke reklamný spot. Ten môže byť spojený s aktivitou „upratovania ľadu“. Upratovanie môže prebehnúť v réžii mladých hráčov HC Košice, alebo prostredníctvom vlastných pracovníkov (hostesky, maskot a pod.). Hráči HC Košice môžu byť oblečení v dresoch dodaných klientom. Počas upratovania ľadu je moderátorom okomentovaný obsah klienta na kocke „PowerBreak vám prináša .... „

Kocka - neprehliadnuteľná prezentácia:

Reklama na kocke ponúka možnosti dynamickej i statickej reklamy. Kocka je dominantným mediálnym nosičom počas hry i cez prestávku. Prezentáciu na kocke je možné doplniť ďalšími aktivitami i vstupom moderátora. Video >>

Vlajočky - vaše logo dotvára atmosféru:

Reklamné vlajočky predstavujú interaktívnu formu reklamy. Obsah jednej strany vlajočky je potlačený obsahom definovaným klubom. Druhá strana je v plnom rozsahu k dispozícii klientovi. Vlajočky využívajú návštevníci Steel arény počas zápasu, no často si svoju vlajočku vezmú aj domov (najmä deti).

Súťaž - pobavte publikum:

Súťaže počas zápasov sú interaktívnou a atraktívnou formou reklamy. Jednorazové i pravidelné súťaže klub avizuje v pozvánkach na zápas na klubovej stránke i facebooku. Samotná súťaž prebieha počas 2. prestávky a jej sponzor je okrem spotu na kocke vyhlasovaný aj moderátorom.

Prilby - vaše logo na hlavách fanúšikov:

Papierové prilby sú zábavným a obľúbeným spestrením pre fanúšikov. Prilba nesie okrem loga klubu (na čele) aj 2 x logo partnera (po bokoch). Najmä malí fanúšikovia, ale aj dospelí si často prilbu ponechajú ako suvenír a odnesú si ju po zápase domov.

Hockey day - exkluzivita na dosah:

Hockey day je exkluzívnym produktom, ktorý partnerom ponúka prevziať reklamné zastrešenie vybraného zápasu. Daný zápas je promovaný menom klienta, napr. Ness Hockey Day, v pozvánkach na zápas. Reklamný balík obsahuje: tlieskatká s logom partnera 4000ks, TopShot 20 tričiek, súťaž, reklama na kocke. Program a možnosti prezentácie je možné doplniť o ďalšie individuálne požiadavky. Tie je potrebné konzultovať s marketingovým pracovníkom klubu.

Rolba - reklama počas prestávky:

Reklama na rolbe je prezentovaná počas prestávok. Logo partnera je umiestnené po bokoch rolby.

Viac informácií vám poskytne náš obchodný zástupca (Alica Šmelková, tel: 0918124087, e-mail: asmelkova@hckosice.sk).

zapas

zapas2