2 % z našich daní pre mládežnícke tímy HC Košice

PRIDANÉ: 20.1.2020

Výchova mladých talentov a práca s mládežou sú jedným z pilierov HC Košice, ktorý je v Košiciach dlhodobo systematicky rozvíjaný. Jedenásť mládežníckych tímov reprezentuje klub v súťažiach prislúchajúcich vekových kategórií a aj mladí Oceliari tradične patria medzi najlepšie tímy na Slovensku.

Všetky mládežnícke tímy HC Košice klub reprezentujú vynikajúcimi výsledkami a aj túto sezónu zabojujú o majstrovské tituly. Práca s viac ako 240 hráčmi a ich účasť na ligových zápasoch, turnajoch i sústredeniach je spojená s nemalými finančnými nákladmi.

Aj tento rok je tu možnosť podporiť výchovu mladých talentov HC Košice poukázaním 2 % z príjmov právnických i fyzických osôb. Väčšina z nás má možnosť, pri podávaní daňového priznania, rozhodnúť o tom, kam štát poukáže 2 % z jeho daní. Stačí, ak do tlačiva daňového priznania vpíšete nižšie uvedené iniciály klubu. Informácie o poukázaní 2 % vám ochotne poskytnú vaši účtovníci a ekonómovia.

Prostriedky vyzbierané z poukázania 2 % z daní budú použité výhradne na prácu s mládežníckymi celkami (cestovanie, tréneri, technické zabezpečenie fungovania tímov). V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese sekretariat@hckosice.sk

Iniciály klubu potrebné pre poukázania 2 % z dane:

Právna forma: Občianske združenie
Názov: Hokejový Club KOŠICE