Autogramiáda a majstrovské oslavy HC Košice

PRIDANÉ: 25.4.2023

Vážení fanúšikovia najúspešnejšieho hokejového klubu slovenskej histórie,

pozývame vás na oslavy majstrovského titulu v centre mesta, ktoré sa uskutočnia pri Dolnej bráne v piatok 28. 4. od 17:00. Pripravujeme pre vás zaujímavý sprievodný program, ktorým zároveň odštartujeme Dni mesta Košice.

Vo štvrtok 27. 4. od 17:00 bude v Steel aréne pripravená autogramiáda našich majstrov a vyfotiť sa budete môcť aj s Pohárom Vladimíra Dzurilu. Na štadióne bude otvorený fanshop, pre prvých fanúšikov pripravujeme podpisové majstrovské postery.

Tešíme sa na vás a krásne oslavy 11. majstrovského titulu!

Dear fans of the most successful hockey club in Slovak history,

allow us to invite you to the championship title celebrations in the city centre which will take place near the Lower Gate on Friday 28. 4. at 5pm. We are preparing an interesting accompanying event program which will simultaneously launch Košice City Days.

On Thursday 27. 4. at 5pm in Steel arena our champions will hold an autograph session and you will have a chance to take a picture next to the Vladimír Dzurila Trophy. Fan shop will be opened in the stadium, signed championship posters are awaiting the first fans.

We are looking forward to seeing you and wish you happy celebrations of 11th championship title!