Čaká nás ďalší domáci zápas s Liptovským MIkulášom

PRIDANÉ: 15.11.2020

Oceliarov čaká už ôsmy domáci zápas v tomto ročníku Tipos extraligy. V nedeľu by mali pricestovať znova hokejisti Liptovského Mikuláša, ktorí sa však boria s vlastnými problémami. Začiatok zápasu je naplánovaný na 16:00.

Liptovský Mikuláš sa mal v piatok predstaviť na ľade Detvy, avšak problémy s licenciou a preregistrovaním hráčov na nový subjekt spôsobili, že na zápas nakoniec nevycestovali. Aj preto sú Liptáci naďalej iba na poslednom mieste bez zisku čo i len bodu. Vydarený štart do sezóny má aspoň útočník Oliver Okuliar. Bývalý mládežnícky reprezentant strelil 3 góly, ku ktorým pridal 5 asistencií a je tak najproduktívnejším hráčom svojho tímu. Druhé miesto v internej produktivite patrí Lukášovi Hamráčkovi. 24-ročný útočník má na svojom konte 6 kanadských bodov za asistencie. Dvojica Marcel Petran Markus Michalík nazbierala 4 body. Český legionár Filip Krasanovský nastúpil v piatich zápasoch, v ktorých si udržal úspešnosť na úrovni 85,21 %, jeho kolega Patrik Kozel má hodnotu úspešnosti na úrovni 87,83 %.

Prvý vzájomný zápas v tejto sezóne dopadol lepšie pre našich hokejistov, keď sme ich zdolali 5:1. V zápase sa strelecky presadili obrancovia David Růžička so Žigom Pavlinom, pridal sa aj Lukáš Vopelka a premiérové góly medzi seniormi zaznamenali Juraj Eliaš s Martinom Krasničanom.

Zostava HC Košice z piatkového zápasu proti HKM Zvolen:
HC Košice:
Sedláček - Pavlin, Baránek, Michalčin, Růžička, Slovák, Deyl, Cibák - Chovan, Pospíšil, Jenyš - Milý, Mráz, Klhůfek - Belluš, Havrilla, Jokeľ - Krasničan, Frič, Nagy

Zostava MHK 32 Liptovský Mikuláš zo zápasu proti DVTK Miškovec:
MHk 32 Liptovský Mikuláš:
Kozel (10. Krasnovský, 41. Kozel) - Kurali, Nemec, Petran, Pavúk, Bača, Mezovský, Droppa, Parobek - Rudolf Huna, Oško, Štrauch - Michalík, Okuliar, Hamráček - Surový, Lištiak, Uhrík - M. Matoušek, Toma, Haluška