Ďakujeme, že ste si prišli užiť skvelé korčuľovanie s našimi hokejistami!

PRIDANÉ: 15.12.2018

Ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí včera navštívili Crow Arénu a prišli si zakorčuľovať s našimi hokejistami. Spojili sme príjemné s užitočným, čím sme všetkým priaznivcom športu poskytli možnosť pokorčuľovať sa s hokejistami, porozprávať sa s nimi o čomkoľvek zaujímavom a spraviť si pekné fotografie.

Výkonný riaditeľ Rastislav Rusič vyjadril spokojnosť s akciou: "Takýchto akcií by sme mali robiť viac, aby sme pritiahli divákov na štadión, aby sme prejavili túžbu pre šport u všetkých detí, celej spoločnosti. Z tohto by sa aj mohla stať pekná tradícia. Dovolím si povedať, že pred dvadsiatimi rokmi by tento štadión asi praskal vo švíkoch a ďalšie stovky by boli pred halou, ale je nová doba, takže verím, že z toho bude pekná tradícia a budúci rok príde ešte viac ľudí."

"Je to krásna akcia, prišlo dosť veľa ľudí s deťmi. Tieto akcie sa robia hlavne pre deti, aby si mohli zakorčulovať, pofotiť sa so všetkými hráčmi, porozprávať sa a je to príjemná akcia pre ľudí. Dúfam, že sa z toho stane tradícia a že to HC Košice zachová," vyjadril svoje nadšenie najlepší extraligový hráč mesiaca  a kapitán Oceliarov Ladislav Nagy.

Viac vám prinesieme vo videu už čoskoro!

HC KE Media Team (Saj)

GALÉRIA