Fanklub si vyskúša tribúnu A32

PRIDANÉ: 1.12.2017

Na najbližšom domácom zápase HC Košice – HK Nitra sa fanklub košických hokejistov presunie v Steel aréne na tribúnu A32. To v praxi znamená, že každému, kto si už kúpil vstupenku na A11 a je súčasťou fanklubu alebo jednoducho chce fandiť s fanklubom, bude umožnený vstup na tribúnu A32, a to až do jej zaplnenia. Pochopiteľne, využiť môže aj svoje zakúpené miesto na tribúne A11, ktorej miesta sa pre tento zápas dostávajú do voľného predaja.

„Reagujeme na rôzne iniciatívy a podnety, ako dostať „fanklubákov“ čo najbližšie k hráčom, čím nemáme na mysli ich vzdialenosť od ľadovej plochy, ale hlavne zvukovú efektivitu. Samozrejme, zvýšením hlasitosti očakávame väčší tlak aj na zvyšok publika. Zatiaľ ide o pokusnú záležitosť, po zápase budeme múdrejší,“ povedal manažér HC Košice Vojtech Petty.

„Túto myšlienku nosíme v hlave dlhšiu dobu. Tak ako nové vedenie, aj my vo fanklube by sme chceli vyskúšať nové veci. Je to pokus, po zápase si spolu sadneme, či tento krok bude do budúcnosti užitočný,“ povedal predseda fanklubu HC Košice Jakub „Kimi“ Grega.