Filip Krivošík mieri do Česka

PRIDANÉ: 28.11.2023

Predsezónna posila HC Košice využila klauzulu v zmluve a dohodla sa na kontrakte s českým extraligovým tímom BK Mladá Boleslav. Filip Krivošík nastúpil za Košice v slovenskej extralige na 19 zápasov, v ktorých strelil 9 gólov a 8 krát asistoval. V Champions hockey league zaznamenal v 6 zápasoch bilanciu 1+1.

HC Košice: "Filip je stále veľmi mladý hráč s veľkou perspektívou a pre jeho kariéru bude presun do silnejšej českej ligy významným krokom. My mu v tejto chvíli ďakujeme za odvedenú prácu a prajeme veľa úspechov v ďalšej kariére. Náš káder je dostatočne široký a šancu dostanú hráči, ktorí na ňu čakajú. V reakcii na Filipov odchod a zranenie Tomáša Ziga však doplnenie kádra nevylučujeme."