Filip Vrábeľ a Marek Baránek hodnotia zápas proti Miškovcu (20. 12. 2020)

PRIDANÉ: 21.12.2020

Filip Vrábeľ: „Pôvodne tak aj vyzerala tá úvodná tretina, nešli nám veľmi nohy ale na to sa netreba vyhovárať.
Miškovec prišiel nabudený z Popradu, keďže si odviezol tri body. Prvú tretinu sme ustáli a v druhej
tretine sme tam mali tú presilovku 5 na 3, ktorú sme mali využiť, no nestalo sa tak. Celkovo zápas
hodnotím ako veľmi ubojovaný a sme radi za dva body.“

Predchádzajúci zápas proti Miškovcu skončil jednoznačným výsledkom. Očakávali ste, že dnešné
stretnutie bude tak vyrovnané?

„To sa práve nemá očakávať. Každý zápas je iný a musíte sa pripraviť na každý zápas individuálne, na
100 % a žiadne podcenenia. Myslím si, že toto z našej strany nebolo ale hovorím, ubojovaný zápas
a sme radi za dva body.“

Zápas nakoniec rozhodli samostatné nájazdy. Rozhodujúci nájazd ste premenili práve Vy. Zdá sa, že
ste si naň verili.

„Som rád, že to vyšlo na mňa, že mi dal tréner možnosť. Vedel som dopredu čo spravím, skúšal som to
pred dvomi rokmi v Humennom. Vyšlo mi to aj tam, takže som rád, že mi to vyšlo aj teraz.“

V utorok odohráte zápas proti Michalovciam. Aké stretnutie očakávate?

„Oni sa tiež musia zdvíhať v tabuľkem takže určite budú nepríjemní. Vieme, že aj tam sa hrá
nepríjemne. Pozeráme na seba, chceme odtiaľ zobrať body a spraviť si pekné Vianoce.“

Marek Baránek: „Super, máme dva body, vedeli sme, že Miškovec sa dvíha a vyhral v Poprade, že tento zápas pre nás nebude ničím ľahkým. Mohli sme mať tri body, máme dva a za to sme všetci radi, pretože to určite nebolo ľahké stretnutie.“

Pätnásť sekúnd pred koncom prvej tretiny sa nám podarilo vyrovnať na 1:1. Nakopne takýto gól do
šatne mužstvo tým správnym smerom?

„Myslím si, že to bolo dôležité, že sme tú tretinu uhrali na 1:1, padlo to tam so šťastím. Pavel to tam
tečoval a určite nám to psychicky v hlavách pomohlo.“

Dnes ste strelili gól a na ďalší ste prihrávali. Po individuálnej stránke, predpokladám, spokojnosť.

„Je to síce pekné, ale je to jedno, kto tie góly alebo tie nahrávky jednoducho dá. Hlavne sme úspešní